Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Висок расход и няма мощност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Висок расход и няма мощност

    Значи моята марея забелязах поредния проблем като пусна климатика да карам след малко време почва да дига градоси спра ли го стрелката си отива в нормалното перката си работи помагаи те. А и расхода си е 16-17 гас бес климатик колата си е достаа спъната с Ги сам но и на бензин не варви незнам каде да ходя вече сички викат незнам какво и има компресия сам мерил има си но неварви

    #2
    А перката на втора степен ли перка :D ?
    Fiat 1.4 12V
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

    Коментар


      #3
      valentino321 написа:
      А перката на втора степен ли перка :D ?
      ами да

      Коментар


        #4
        Пробвай да измиеш радиаторите от всичките боклуци полепнали по тях. Аз имах същия проблем, но при мен беше запушен водния радиатор и направо го смених с нов.

        Коментар


          #5
          Stoynev85 написа:
          Пробвай да измиеш радиаторите от всичките боклуци полепнали по тях. Аз имах същия проблем, но при мен беше запушен водния радиатор и направо го смених с нов.
          колега аз нямам проблем бес климатика температурата си седи в средата бес да мръдне само като го пусна почва да дига

          Коментар


            #6
            Stoynev85 написа:
            Пробвай да измиеш радиаторите от всичките боклуци полепнали по тях. Аз имах същия проблем, но при мен беше запушен водния радиатор и направо го смених с нов.
            Колега - искрено ти се възхищавам как си успял да декодираш въпроса! Респект!
            _________________________
            FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

            Коментар


              #7
              да не би да е запушен катализатора

              Коментар

              Working...
              X