Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1.6 не се включва перката!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава 1.6 не се включва перката!

    Стрелката на дадтика вътре на таблото играе и когато тропна таблото спада но перката откакто я имам колата не се е включвала иначе антифриз си има колата си върви нормално!

    #2
    провери бушона да не е издал багажа, датчика за перката може да е заминал или самата перка. до колко градуса стига
    Fiat Punto GT2

    Коментар


      #3
      бушона го проверих здрав е градусите немога да ги разбера защото стрелката вътре си играе като тропна отгоре почва да се вдига и спада!

      Коментар


        #4
        хм...

        Колега 1-во виш датчика и го оправи да си показва темпратурата....2-ро мисля че колата ти не загрява както трябва щом не ти се включва перката..оправи да си показва температурата и после ако не загрява и ако не включва перката провери термостата как е
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Аз имах същия проблем с играенето на стрелката за температурата на охладителната течност. Движеше се безразборно нагоре-надолу. Оказа се буксата, която се включва в термостата. С голи ръце я наместих и притегнах и проблемът изчезна, даже не използвах контактен спрей, както ме съветваха.Спомням си че отдавна имах и проблем с перката - по принцип е на две степени включването на перката /слаба и силна/, при мен включваше директно втората /силната/ степен. Проблемът се оказа се някаква букса в долната част на радиатора. Сега си включва и първата степен, а втората я включва когато стрелката мине 2 чертички над средата.
          Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

          FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

          Коментар


            #6
            Зависи гоя година е Брава-та. Ако е с метални колектори има отделен датчик на термостата за стрелката. тези са много лесни - режиш старата букса и слагаш новичка кабелна обувка от стандартните, дето са същите за светлините, по 20 ст.
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар

            Working...
            X