Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Придърпване на определени обороти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Придърпване на определени обороти

    Здравейте,От известно ме дразни нещо - когато карам на скорост и пусна педала на газта (без да изключвам от скорост - просто си ползвам двигателя като спирачка), когато мине през 1800 и после през 1200 оборота, има едно много дразнещо придърпване, но само на тези обороти.Някой има ли идея?
    Браво 1.6 16v 1996
    Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

    #2
    Аз имам същия проблем като теб даже щях да пускам тема, но ти си ме изпреварил.Ходих при един майстор и той веднага ми каза, че е бобина.Все още не съм я сменил защото един колега ме посъветва че не е бобина даже замерихме с мултицет какво напрежение има и всичко беше наред според него(аз не разбирам много от електроника).Имам само едно уточнение това придърпване го имам само на газ.На бензин може и да има, но не се усеща.Надявам се, че нямаш нищо напротив да ти пиша в темата
    Fiat Bravo 1.6 16 103hp

    Коментар


      #3
      Нямам против Само да уточня, аз нямам газ.
      Браво 1.6 16v 1996
      Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

      Коментар


        #4
        Никой ли няма идея? Какво точно се случва на тези обороти?
        Браво 1.6 16v 1996
        Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

        Коментар


          #5
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=79931
          Fiat 1.4 12V
          Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
          Да си втори значи да си първи сред загубилите.
          Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

          Коментар


            #6
            Аз лично също не съм се замислял понеже преди 300км. съм сменил свещи и кабели!!!!След няколко дена ще пробвам с други свещи и ще си кажа мнението.....
            Fiat Bravo 1.6 16 103hp

            Коментар


              #7
              Ами дай му втора, качи до 3000 оборота после помпи на газта- ту подаваш ту не подаваш. Предницата ту скача, ту не скача. Е така турбодизелите не могат. При ППХ гориво не би трябвало да се подава, така че не е логично да е от свещите.
              FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
              FIAT Punto sx 75 '94

              Коментар

              Working...
              X