Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто с проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто с проблем

    имам от мqколко дни следниqт проблем колата е пунто 1.1 55конq моно когато загрее до нормалната температура запо4жа да 4ука леко като ажанс при ниските обороти като подам рqско гас после из4езжа и несе 4ужа при стоден джигател молq помогнете 4е се претеснqжам да несе прецака мотора

    #2
    Смени маслото!
    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

    Коментар


      #3
      а какво да сложа 10 на 40 или друго

      Коментар


        #4
        По принцип - да. Първата работа при покупка на автомобил втора употреба е да се смени масло, филтри и ангренаж. При това задължително. Сложи поне първия път, каквото препоръчват от Фиат. Има ръководства и не е проблем да го намериш, защото не съм запознат с двигателя ти.
        Прикачени файлове
        Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

        Коментар


          #5
          1.1 55 k 1994

          Коментар


            #6
            http://download.fiat-bg.org/Books/Punto/
            Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

            Коментар


              #7
              То тва чукане го има и при мене ... и така неразбрах от както е но се появи след прегряване на мотора ... чука като на КЛАПАН ... смених главата с нова с нови клапани чукането си остана ... сега гледам ,че ми хвърля масло от семеринга на маслената помпа ... най-тъпото ,че никои неможе да ми каже от къде да си намеря нов ....
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар

              Working...
              X