Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

гасне на ниски оброти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    гасне на ниски оброти

    Имам фиат крома колата е 2000 куб. 1992г. има газова уредба.Проблема и е ,че когато запаля колата на газ трябва да форсирам ,за да не изгасне.когато загрее колата работи на нормални обороти и паленето на газ е без проблем.На бензин тя не поддържа ниски обороти-направо гасне.казаха ми,че това било от датчик регулиращ впръскването на гориво в двигателя.моля,помогнете-какъв е точно проблема и как да се реши.

    #2
    наскоро имах такъв проблем.нямам газово.като загрее колата в момента в които трябва да премине на 900 от 1200 оборота тя директно започваше да гасне.ходих по маистори секи незнам и така че от постоянно въртене ми падна акомулатора се гасне аз се паля седя 1 ден без акомулатор и на следващия като го сложих беше като нова та мисълта ми е ако не си пробвал тоя вариант махни плюсовата клема за час и после пробваи а докато чакаш почисти с корселин стъпковия мотор и после накараи някои като даваш на контакт да пипне моторчето и да ти каже дали усеща вибрация или не.ако не лошоем това знам това казвам надявам се да стане номера успех
    fiat bravo sx 1.6 16V 103

    Коментар

    Working...
    X