Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Пунто Гт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Пунто Гт

    Значи имам колата от една година някъде,като съм я купил счупена и чак сега мислех че ще е готова,обаче още нещо куца.Значи по колата съм сменил глава,разпределителен вал и турбо.За трите мога да гарантирам че са перфектни и че е зацепен ангренажа правилно.Значи проблема е следния:Паля колата и заработва на 700-800 оборота някъде и това е.Давам и газ обаче не вдига оборотите.Понякога като задържа леко гаста и ги дигне и си има високи ооброти и като я пусна да работи на празен ход и пак същото,давам и газ обаче не реагира.Направих си опит като я пусна поенерция някъде на стръмно и като и вкл. първа и като мине 1500 оборота и си работи що-годе нормално и като и дам газ започва да набира,обаче пуснеш ли и газта да и наднат оборотите,пак трябва да търся някъде стръмно :D :D .С две думи колата няма ниски обороти и незнам защо,ако някой може да помогне ще съм много благодарен.Имаите предвид че колата нее карана изобщо,повече от една година,няма никакви течове,на мен лично ми се въртят някви идеи за запушени дюзи и стъпков мотор .. Чакам отговори колеги ...
    1994 GT.Turbo
Working...
X