Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 2.0 20v 155hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 2.0 20v 155hp

    Колеги много искам да си взема този двигател на Браво. Можете ли да ми споделите дали си заслужава и дали е добър?
    Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

    #2
    Дали си заслужава - зависи от цената.Дали е добър - добър е, след 4000 оборота върви като луд, а като включа 3-та все едно е автоматик, но със съединител.
    ex Punto '95 1.1
    Lancia Y 1.1
    Bravo HGT 2.0 20V
    Supermoto!

    Коментар


      #3


      за това конкретно говоря http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...878&f1=details
      Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

      Коментар


        #4
        По мое мнение отличен мотор. Пъргав и еластичен е . И в старата, и във ВИС модификацията си наема от всякакви обороти като локомотив На извънградско поддържа високи скорости с лекота, защото е леко разтоварен. Звукът е феноменален, особено след 2500-3000 об/мин. Сравнително дълги скорости има. При спокойна езда не е чак толкова лаком, колкото го описват повечето хора. Иска си хубави свещи. Провери непременно цялата охладителна система, че им е слабо място. Аз имах някои проблеми с нея.... Малко е претенциозна по отношение на бензинеца, но ако е хубав ще ти се отблагодари подобаващо (vroom :P) .

        Коментар


          #5


          ParagoN написа:
          По мое мнение отличен мотор. Пъргав и еластичен е . И в старата, и във ВИС модификацията си наема от всякакви обороти като локомотив На извънградско поддържа високи скорости с лекота, защото е леко разтоварен. Звукът е феноменален, особено след 2500-3000 об/мин. Сравнително дълги скорости има. При спокойна езда не е чак толкова лаком, колкото го описват повечето хора. Иска си хубави свещи. Провери непременно цялата охладителна система, че им е слабо място. Аз имах някои проблеми с нея.... Малко е претенциозна по отношение на бензинеца, но ако е хубав ще ти се отблагодари подобаващо (vroom :P) .
          мерси много за съвета мисля като се прибера в България ако е още там да се впускам в приключението, дано да е сполучливо
          Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

          Коментар


            #6
            Има много външни забележки това което си си харесал. Пък и на живо се преценява доста по-добре състоянието
            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

            Коментар


              #7
              PaUnOff написа:
              Има много външни забележки това което си си харесал. Пък и на живо се преценява доста по-добре състоянието
              съгласен съм но имам преден капак хубавата броня с ксенонови халогени пък да видиме на живо, ако оцелее докато се прибера
              Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

              Коментар


                #8
                Къде ги видяхте тези много външни забележки? От снимките евентуално да е била сменяна/пребоядисвана пасажерската врата и леко понадигнат преден капак - аз друго не мога да забележа.
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар


                  #9
                  Фугите на капака, предната врата, задната броня и единия праг са се отворили, предната и задната броня са чуквани, дясната врата сигурно и тя. Свети му нещо ABS-а. Задницата му е свалена (не знам от какво)- предницата пък си е вдигната. Иначе вътре е трепач- дано снимките на салона са скорошни. Аз това забелязах
                  Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                  Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                  Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                  Коментар


                    #10
                    Колата от обявата е леко казано голям котор!Незнам как разбрахте че бронята е леко чуквана при условие че фугите на капака стърчат с поне 2см. напред,което си означава че бронята е набита яко навътре.Екстрите които са изброени от обявата като преден капак,броня и фарове с лупи от Мареа на мен ясно ми говорят че предницата е била доста смляна и донора е бил мареа.Никой няма да даде излишни пари само да е с предницата на мареа ако неговата си е здрава.Единственото хубаво в тази кола за мен е салона!
                    Fiat Bravo 1.9 JTD GT
                    Fiat Coupe 2.0 16V ex.
                    Fiat Ritmo 1.7D 85'' ex.

                    Коментар


                      #11
                      колеги перфектни коли мен ме притесняват повече... външните забележки се оправят... двигателя да ми мърка и реве пък другото се прави стига там да са му всичките коне и цилиндри всичко е наред
                      Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

                      Коментар


                        #12
                        според мен двигател се прави, или сменя, но ако е изкривена носещата конструкция няма оправяне. а и, на всичкото отгоре, това не е кола, дето ще се кара с 90 по магистралата, че да се прави компромис със стабилността и окачването.
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          #13
                          Според мен си заслужавът парите салонът е супер , с големият двигател е най - добре иди лично да я огледаш , покарай я малко и си прецени дали ти харесва

                          Коментар


                            #14
                            на пръв поглед е с челен удър тоя бравок с капак и маска от марея е луфтовете с калниците не са нареи а ако го огледам отблизо под капака бог знае кво още ще видя иначе бивакола и жена на късмет
                            fiat bravo sx 1.6 16V 103

                            Коментар


                              #15
                              тая кола даже още си е криваудара е отпред в дясно десния рог 100%е понадолу личи по доста неща даже на челната снимка като се загледаш малко е крива предницаталуфт калник врата ляво събранлуфт калник врата дясно отворени капака с калницитеиначе джантите ми харесват
                              fiat bravo sx 1.6 16V 103

                              Коментар

                              Working...
                              X