Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно придърпване между 2500-3000 оборотите.Пунто 1.2 мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    :D Радвам се че си я оправил. Сега ще видиш колко пъргав е този мотор.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #17
      Ами човек ако преди си мислех че върви сега направо е супер.Пак мноо мерси и в Сливен по бира.

      Коментар


        #18
        Здравейте,Имам подобен проблем с моето Пунто - 1.2, 16V, 1999 г. Преди няколко дни забелязах, че при подаване на газ между 1000 и 2000 оборота претриса странно. Тъй като беше събота и бях извън София, отидох при един майстор, той погледна всички свещи като каза, че са ок, и че според него едната бобина е гръмнала (изгоряла). И тъй като нямаше от къде да си купя нова бобина успях да намеря 2-ра употреба, за да мога поне спокойно да се прибера до София. С тази бобина има някакво подобрение, но не особено, отново особено при по рязко форсиране колата си претриса доста. Тъй като кабелите не са проверявани ми се ще да я закарам в сервиз в София,за да проверят и бобините и кабелите, но нямам идея в кой. Можете ли да ми препоръчате сервиз някъде около Банишора. И да ме ориентирате горе-долу колко би могла да ми излезе самата диагностика на проблема. Съжалавям, ако въпориите и обясненито са ми глупави, но съм доста млад шофьор и тепърва се уча! Благодаря ви много

        Коментар


          #19
          Ами колега аз да те питам свети ли ти лампата за проблем по мотора ако свети си иди на диагностика.Аз моето Пунто вече го карам само в Александър Ауто работят адски добре хората цените са повече от добри за качеството на работа а частите им са си оригинални от Банишора не далече.Моят съвет иди да я прегредат да ти направят диагностиката 30 лв е губиш максимум 1 час аз ходя събота щото само тогава съм свободен.Работят от 10:00 събота.От мене късмет да е сериозно и майстора който е казал за бубина дано да не е объркал нещо и да не те набутал с кинти.

          Коментар


            #20
            Много благодаря за бързия отговор и за информацията. Днес говорих с един колега на работа и той също ми препоръча този сервиз и вероятно още утре ще я закарам на диагностика, тъй като почивам Благодаря ти, лека вечер

            Коментар


              #21
              Няма проблем дано всичко е наред и да няма много пари за даване.Успех.

              Коментар


                #22
                Благодаря Вчера не можах да я закарам, но юе гледам да го направя до края на седмицата Ще пиша след това

                Коментар

                Working...
                X