Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

леко духа от щеката на маслото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нормално е да подухва,ама не да надува,т.е.като запушиш с пръст и махнеш да не изфъсква(бах ти тъпата дума дето измислих ),така че ако е малко-сменяй маслообирачи на клапаните и си карай колцата.
    Fiat Brava 1.2,16в

    Коментар


      #17
      И мойта духа но слабо и нормално като извадиш щеката да почне от там, все пак му отваряш вратичка. На мен даже ми изхвърли 2 пъти маслото през щеката от тази цедка.И маслото не е малко, да не си сложил по рядко масло защото моята кочина изгори 4 литра за 2000 км. бях с моторекс и беше много рядко.
      АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
      Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

      Fiat 1100L 42г.

      Коментар


        #18
        аз не доливам и една капка на 10000 на бравото и не ми духа ама знам че ако земе да дуна начи гарнитурата е тръгнала а ако много задуха ше омеши антифриза и маслото по някое време може да са пак митове и легенди незнам ама е редно да разпиташ за някои маистор дето наистина разбира и да питаш него
        fiat bravo sx 1.6 16V 103

        Коментар


          #19
          Колега,виж си най-добре вала.При мен с изядения вал духаше оттам,пушеше и изкарваше масло даже при високи обороти.И все пак не ти го пожелавам,дано да е отдушника.А и не беше лошо да напишеш какво е станало.Темата е от Юни все пак.С цел трупане на опит на всички нас.
          Fiat 1.4 12V
          Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
          Да си втори значи да си първи сред загубилите.
          Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

          Коментар

          Working...
          X