Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Фиат Пунто МК2 1.2 60кс за приятелката ми?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мен ако питаш, не е трябвало да капарираш и после друг ден да я взимаш. Не знам дали през този период не е пипано по колата но си е риск. Все пак, човека от когото сте купували автомобила ви е оказал пълно съдействие, в крайна сметка ви е върнал парите, постъпил е съвсем коректно. Това си е автомобил на старо, всичко може да се случи. Що си мислите, че като покараш малко и тя върви, всичко е на върха на техническите изисквания. Няма такова нещо. Я се замислете колко нови автомобили се връщат в сервизите, колко се изтеглят от пазара, че и от собственици.Това което се е случило, не е много приятно, но това е положението, случва се. Няма нищо страшно когато хората са хора. В случая си е проличало.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #17
      Просто винаги, когато става дума за кола, която не е нова, всичко си е до късмет ....
      Más vale tarde que nunca
      Peugeot 206 2.0 HDi ))

      Коментар


        #18
        Колега, наистина е била издухана гарнитура на главата.Значи да кажа и аз 2-3 приказки. Проблем с компютрите имат 1.2 8 клапана - 60 коня. 1.2 16V 80 коня не съм чувал нито веднъж да са имали такива проблеми Имам такова пунто 1.2 8 клапана, ако ти кажа как съм го карал това пунто и какви неща е преживяло, не знам дали има друга кола, която да ги издържи... поддръжката наистина е много евтина, окачване още не съм правил (имам колата от 4 години), но така като гледам скоро ще ми се наложи... което е нормално из софийските дупки Пунтото е една наистина здрава кола, особено ако я кара жена, но просто не сте попаднали на подходящ екземпляр... Ако имате някакви въпроси - казвайте, единствено 1.8 16V (HGT) и дизелчетата не ги познавам много добре, но специално за 1.2 60 к.с. мога да ви кажа почти всичко вече Нека не се отказва, едно прецакано пунто не значи, че всички са така... Точно този двигател си е малко проблемен с гарнитурата, но предимно ако я натискаш... ако не я караш само в обороти - не би трябвало да видиш как изглежда гарнитурата... Лошото на колата е, че дори когато е загряла - почти винаги на таблото си показва 90 градуса, за това не сте разбрали веднага за проблема...

        Коментар

        Working...
        X