Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с двигателя на фиат купе 1.8 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с двигателя на фиат купе 1.8 16в

    колеги голям проблем с фиат купето с двигателя трака много и свири зе да работи кат драгстер мисля си че вариатора си отиде на пално или повдигачи като палеx докато запаля тракаше като вдигне маслото се оправяше сека вече трака на омиране

    #2
    И в двата случая ще ти трябват пети да зацепиш валовете накрая.Ако не намериш в Ловеч пиши аз имам.имай в напредвид че петите са само за купе 1.8 и барчета .От другите 1.8 фиати не стават.
    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

    Коментар


      #3
      колега хубаво че имаш тея пети ама аз не разбирам да отварям двигатели мисля че повдигачите са отишли колега щото дабам газ 4 5 6 хил оборота чука ако е вариатор високите трябва да спре ти мои ли ми напраиш колата и горе долу кви пари ша ми земеш няма пети в ловеч.или освен да ми ги дадеш и да тарся някои кадарен маистор. [/i]

      Коментар


        #4
        проблема се оказа счупена свещ удряла в боталото .

        Коментар


          #5
          Иии.. верно ли Буталото ти е набито в този случай, да знаеш. Ако ти се занимава - смени го, ако не - карай си така. Ще имаш по-малка компресия на този цилиндър, но не е болка за умиране.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            няма щети по него като по случаиност вари си както преди невиждам разлика.

            Коментар

            Working...
            X