Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата гасне по време на движение.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колата гасне по време на движение.

    Здравейте колеги, проблема ми е следния, по време на работа двигателя угасва, по таблото няма никакви светлини, при опит за запалване стартера върти но колата не пали. Светлините по таблото се появяват от самосебе си след 5-10 мин., тогава всичко си идва на място и машината работи, ... така до следващия светофар, всъщност няма значение дали колата се движи или е на място, просто идва миг в който "проблемчето" се появява.Съмненията ми са в алтернатора, но каво да му е? Ако не работи нормално би трябвало да светне лампата на акумолатора, което не се случва. Сменил съм кабели, свещи, бубина, и датчки на коляновия вал.
    Brava 1.6 16V ELX

    #2
    Re: Колата гасне по време на движение.

    Колега имал съм същия проблем.При мен се губеше масата към купето и съм го решил като пуснах един кабел от минуса на акомулатора към купето.

    Коментар


      #3
      Куплунзите под бушонитв; контактния ключ.
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #4
        Re: Колата гасне по време на движение.

        bobizdr написа:
        Колега имал съм същия проблем.При мен се губеше масата към купето и съм го решил като пуснах един кабел от минуса на акомулатора към купето.
        Това беше едно от първите неща дето направих, но не е от там.
        Brava 1.6 16V ELX

        Коментар


          #5
          Rokambol написа:
          Куплунзите под бушонитв; контактния ключ.
          Смених вчера и "кнопка" или незнам как се казва таз букса (между буксите и ключа) 15 кинта струва. Сега светлините по таблото се появяват, но не ще да пали.
          Brava 1.6 16V ELX

          Коментар

          Working...
          X