Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам проблем с двигателя на Брава 1,4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз карам с 15/40 в момента някво ACDelco, не е наливно ама го взех с голяма отстъпка. Проблеми няма да се кара и с такова, аз лично просто експериментирам, зимата незнам как ще се държи защото сменям 2 пъти масло и тогава ще сложа пак 10/40, но в никакъв случай няма да е пак Селениа ... ама щом се чува като с чук едва ли ще помогне, а и при мен е малко побългарена цялата работа с омасляването - за мен си е повдигач/и нищо че си с нови, пробвай само да размениш местата гумичките, (като ги прочистиш ест.) на маслената и кажи после как е
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #17
      всеки които има проблем сас повдига4ите 1 да си провери гуми4ките които вкарват масло във повдига4ите.понеже може да са скасани и да няма омасляване а ако не са от гуми4ките ве4е трябва да се проверат повдига4и и магистрали това е 4ао успех
      fiat bravo 1.4 12v

      Коментар


        #18
        berkovskiq написа:
        всеки които има проблем сас повдига4ите 1 да си провери гуми4ките които вкарват масло във повдига4ите.понеже може да са скасани и да няма омасляване а ако не са от гуми4ките ве4е трябва да се проверат повдига4и и магистрали това е 4ао успех
        Е да беше казал поне какъв е бил проблемът и какво сте направили. Идвате да питате за съвет, а после нищо. А утре някой ще потърси в решение за подобен проблем в тази тема, ама нъцки.Май май няма смисъл да помага човек на такива с 1 пост и той да е Помощ...
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #19
          berkovskiq написа:
          всеки които има проблем сас повдига4ите 1 да си провери гуми4ките които вкарват масло във повдига4ите.понеже може да са скасани и да няма омасляване а ако не са от гуми4ките ве4е трябва да се проверат повдига4и и магистрали това е 4ао успех
          това е известно от МНОООООГО време

          Коментар

          Working...
          X