Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заглъхване при фиат купе 2.0 16 V turbo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заглъхване при фиат купе 2.0 16 V turbo

    Здравейте, колеги. Отново моля за помощ. Отскоро имам въпросния Fiat, до сега не съм карал турбо бензин или дизел и нямам никакви наблюдения по тези мотори. Двигателя е напълно сток. Сменил съм единствено маслото, ролките, ремъците, филтрите, свещите и кабелите. Първото наблюдение ми е, че турбото включва след 3500-4000 оборота. На 1ва и 2ра се държи прилично, но на 3та и 4та ( поне така си въобразявам) тръгва добре и заглъхва към 5000 оборота. Какво може да е според вас? Или ми кажете къде да направя качествена диагностика за този ДВГ. Благодаря преварително.
    Fiat Coupe: 16V Turbo
    FIAT= FERRARI-INDUSTRIES-AUTO-TECHNIKA

    #2
    Смени горивен филтър и трябва да се "отпуши" . При мен се появи същото малко след като купих моето купе и се оправи след като си смених горивния филтър. Стария филтър беше непроходим като надуя с уста. Естествено може и да не е от това, но е най-лесно и ефтино решение
    Fiat Coupe 16V Turbo

    Коментар


      #3
      благодаря колега но и тои е сменен,на около 1500км. е но пак ще го сменя за проба
      Fiat Coupe: 16V Turbo
      FIAT= FERRARI-INDUSTRIES-AUTO-TECHNIKA

      Коментар


        #4
        на мястото на катализатора видях че е сложена трьба с по-мальк диаметьр от другата,дали оказва голямо влияние?
        Fiat Coupe: 16V Turbo
        FIAT= FERRARI-INDUSTRIES-AUTO-TECHNIKA

        Коментар


          #5
          Щом е сменяван филтъра няма смисъл пак да сменяваш. Ами тръбата със сигурност оказва влияние, но дали е само от нея? Направи му една диагностика ако не ти е проблем и да видиш какво ще покаже
          Fiat Coupe 16V Turbo

          Коментар


            #6
            никои ли не иска да коментира(помогне),или всички сте на мнение че първо на диагностика и ако е така освен Бобо и ЛИСАН можете ли да предложите някои в Софето,даже ще обиколя БГ-то стига да има резултат-HELP!!!
            Fiat Coupe: 16V Turbo
            FIAT= FERRARI-INDUSTRIES-AUTO-TECHNIKA

            Коментар

            Working...
            X