Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аналог на бензинова помпа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аналог на бензинова помпа

    Здравейте колеги,С един приятел сме се захванали да поправяме един стар Додж. Проблема му е изгоряла бензинова помпа. Самата помпа стои в кошница в резервоара. Питането ми е, дали има някой ФИАТ с помпа, която качва налягане 3.1 бар-а, която до пробваме да присадим на мястото на оригиналната ?Поздрави
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    #2
    Всички помпи от Фиат ще ти дадат повече от това налягане ако са читави. Само да успеете да я присадите качествено :D
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #3
      не само всички фиатски, а сигурно 99% от помпите за пълен инжекцион. Като нови им дават 6 бара, реално са нужни 3, за да работи новмално колата. Ако не, с външна....
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Работата е там, че колата е 3.9 V6, а такива аналози сред нашите коли няма. Но ще пробвам де
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          #5
          siluro написа:
          Работата е там, че колата е 3.9 V6, а такива аналози сред нашите коли няма. Но ще пробвам де
          Мисля,че трябва да търсиш дебит на помпата.Налягане ще намериш ,незная как ще се оправиш с дебита.Успех!
          MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
          ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

          Коментар


            #6
            plamenHART написа:
            siluro написа:
            Работата е там, че колата е 3.9 V6, а такива аналози сред нашите коли няма. Но ще пробвам де
            Мисля,че трябва да търсиш дебит на помпата.Налягане ще намериш ,незная как ще се оправиш с дебита.Успех!
            точно така, трябва ти дебита. Ако не намериш, сложи една газова с плочка 50 мм
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Re: Аналог на бензинова помпа

              siluro написа:
              Здравейте колеги,С един приятел сме се захванали да поправяме един стар Додж. Проблема му е изгоряла бензинова помпа. Самата помпа стои в кошница в резервоара. Питането ми е, дали има някой ФИАТ с помпа, която качва налягане 3.1 бар-а, която до пробваме да присадим на мястото на оригиналната ?Поздрави
              Не се занимавай с Фиатските.. Пълен боклук са тея помпи..Аз на мойта боднах от Ауди А6 2.4 бензин,като помпата е в класи над италянската,а цената е една и съща.С присаждането няма да имаш никакви ядове,само да я прикрепиш както трябва.Иначе,колегите са прави,на теб ти трябва дебит-а на помпата.
              Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

              Коментар


                #8
                На помпата и дават дебит между 190 и 227 литра на час (по техните стандарти - 50 to 60 gallons per hour) . Тя колата си има и газова, но искаме да пали и да загрява на бензин. Все тая е каква марка и от каква кола е, стига да пали и да може да се кара сносно на бензин.
                Fiat Coupe 1.8

                Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                Коментар


                  #9
                  На БМВ 5ца и нагоре помпите са 3.5бара и с повечко литри и ще стане успешна трансплантацията
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    #10
                    Е дебит ще ти трябва ако караш бързо. Ако си караш кротко с 50 мисля че и фиатска помпа ще се справи.
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар

                    Working...
                    X