Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 16V Нестабилни обороти и гасне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    baby _babe написа:
    Явно не говорим за едно и също нещо. Моя датчик (който сменихме) се сменя лесно.Намира се отгоре над 2рата свещ просто е завъртян там на резба . Кафяв е на цвят.Иначе аз имах под ръка един който сложих - цената гледах в Axm-auto e около 30 лв.
    Ти си сменил температурния датчик за входящия въздух Не съм и предполагал, че този играе съществена роля, макар да е скъп.Обичайният заподозрян е температурния датчик на инжекциона, който е навит на термостата.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #17
      wwalker написа:
      baby _babe написа:
      Явно не говорим за едно и също нещо. Моя датчик (който сменихме) се сменя лесно.Намира се отгоре над 2рата свещ просто е завъртян там на резба . Кафяв е на цвят.Иначе аз имах под ръка един който сложих - цената гледах в Axm-auto e около 30 лв.
      Ти си сменил температурния датчик за входящия въздух Не съм и предполагал, че този играе съществена роля, макар да е скъп.Обичайният заподозрян е температурния датчик на инжекциона, който е навит на термостата.
      Ами да аз го бях написала по-горе кой датчик е сменен.Чак не ми се вярва че от тази "въшка" е произтекъл проблема който ме тормози почти месец и смених и бобината която изобщо не беше за смяна. Така че ще продължавам да я наблюдавам сутрин как пали когато е по-студено.
      what goes around comes around
      Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp -my precious
      Fiat Stilo 1.9 JTD 80hp - in the family
      Fiat Bravo 1.6 16V

      Коментар

      Working...
      X