Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с FIAT Coupe 2.0 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с FIAT Coupe 2.0 16v

    Здравеите,колеги . От скоро съм горд собственик на FIAT Coupe 2.0 16V и имам кофти проблем с него.Значи колата ми е с обикновенна газова тартарини и през повечето време е карана на газ значи само пали на бензин и на 2000- 2500 об. сменя.Та проблема ми е следния реших да я карам на бензин и се оказа че пали без проблем от 1000 до 2000 об. няма мощност прекъсва абе ужас направо мине ли над 2000 се изтрелва като самолет. Карах я на комп.диагностика казаха че всичко си е наред съмнения в запушени дюзи а един майстор каза че е възможно и не-добре зацепване на ремаците. Кажете сега вие някакви идеи.Предварително благодаря за помоща .
    Не карайте по-бързо от колкот вашият ангел пазител може да лети

    #2
    Колега, за това което питаш не мога да ти помогна, но ако става дума за купето в гаража ти, вземи си обърни праговете. Сложени са на обратно и не изглеждат добре....Ето как трябва да са
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
    Jet Black E46 M3

    Коментар


      #3
      Най вероятно дюзите са запушени, пробвай с добавка за почистване която се сипва в бензина,но по добре да ги почисят с ултра звукова вана.Ако ремъка не е зацепен то и на газ няма да работи.
      Ex: Alfa Romeo 156 1.8ТS
      Ex: Fiat Bravo 1.4 12V 80 к.с.

      Коментар


        #4
        injekciona написа:
        Колега, за това което питаш не мога да ти помогна, но ако става дума за купето в гаража ти, вземи си обърни праговете. Сложени са на обратно и не изглеждат добре....Ето как трябва да са
        За праговете знам и за сега ще са така така съм го купил и неми се разправя първо другото да оправя
        Не карайте по-бързо от колкот вашият ангел пазител може да лети

        Коментар


          #5
          bobi_bravo написа:
          Най вероятно дюзите са запушени, пробвай с добавка за почистване която се сипва в бензина,но по добре да ги почисят с ултра звукова вана.Ако ремъка не е зацепен то и на газ няма да работи.
          Абе и аз така мисля ама немога да си обясня защо след 2000 об. се оправя
          Не карайте по-бързо от колкот вашият ангел пазител може да лети

          Коментар


            #6
            Потенциометъра, потенциометъра-а-а!
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар

            Working...
            X