Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход на гориво на Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разход на гориво на Брава 1.6

    Колко ви дава брава 1.6 разход на 100 км защото имам самнения че моята много дава нещо ..

    #2
    карам Браво 1,6 на бензин и сега ми дава някъв космически разход от около 12,5/100 в града и го карам нормално,но мисля,че е нормално понеже карам сутрин по 3 километра и вечер след 7 пак по 3 километра и то е студено и колата не може да загрее за това още не се плаша от разхода.Като се стопли ако продължава да е така тогава ще се притесня твоята какв разход дава,да не се окаже,че моята гори повече.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #3
      Браво 1.6 в града на къси разтояния и зимата с разход 12,5 е перфектно . Баща ми 2 години кара такова в перфектно състояние и си гореше толкова. лятото пада почти до 10 което за кончетата му си е идеално . Имах и брава с 1.4 мотора и да си кажа честно той си даваше същия разход, само дето не върви толкоз. Мойто типо си гори около 13 -14 бензин зимата така че не се притеснявайте. Ако си бръмчите цял ден из града на топъл мотор даже и в студа може да се постигне разхода който е по книга. Или почти де , ако има трафик, сфетофари пак има значение. Абе за мен градския разход не е критерии за разхода на колата. Ако извън града е добре значи е добре.
      не подценявайте италианските коли
      Tipo 1.6 (149.C2.046)

      Коментар


        #4
        и аз съм някаде там 13л/ отвраТ, с тея цени на бензина :Х


        https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

        Коментар


          #5
          Из София- 10-11/100км; извън-6.5-8.5/100км.Това за Браво 1.6 мисля, че е нормално.Сега много си зависи от трафика, времето, стила на каране.Общо взето съм в тези граници.Засичал съм и 12/100км в София, но това зимата с поне 5-6мин работа на място при студен мотор.

          Коментар


            #6
            мареа 1,6 на газ 11/100 градско за бензин не знам просто не съм засичал
            фиат мареа 103 понита
            спринтер 122 понита
            пасат с 90 умрели понита

            Коментар

            Working...
            X