Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулатор на налягането на горивото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    тоя дето го сменихме трябва да влияе на еку-то
    Брава 1.6

    Коментар


      #32
      Потвърждавам думите на Веско, този датчик който е на главата управлява стрелката, но кой от двата казва на ЕКУ-то каква горивна смес да направи сутуринта като дам на контакт. Този на термостата или този на главата?Вчера като си гледах ретуатора, видях че ще ми трябват О-пръстени, с обикновенни от 20ст. ще стане ли или трябва да търся маслоустойчиви пп В цитираната от Веско тема, аз твърдях че стрелката се влияе от датчика на термостата, но съм се подвел.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #33
        Синия датчик на термостата дава инфо към ЕКУ-то, тоя на главата е само за стрелката. Даже ако се разровиш из ръководството може да видиш на кой пин на ЕКУ-то отива.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #34
          Точно! Съжалявам, че не споменах за експериментите които съм си правил. На студен двигател съм вадил кабелите и на двата датчика. Като махна този от главата( той е само едно кабелче) стрелката пада на нула, но няма промяна в работата на двигателя. При вадене на буксата на датчика на термостата(синия) двигателя почва да се шашка...съответно и ЕКУ -то....
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар

          Working...
          X