Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat brava 1.4 12V много гори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Когато моето 1,4 12в ми направи 14/100 газ градско си казвам:другия път пак ще заредя газ от тая газстанция .Ми понагорява си машинката,но за сметка това пък си я обичам :D
    Fiat Brava 1.2,16в

    Коментар


      #17
      selcuk написа:
      хора неможе да дава толко разсхот кола с 1.4 мотор то с 5 литръа бензин 10 км и свършва напълно според мен в карбуратора има нещо грешно свързано някой можели да даде някаква схема.благодаря предварително.
      Все повече се убеждавам че ти май не си ходил на училище. Пишеш с грешки като първокласник.Ако малко се беше заинтересувал за колата щеше да разбереш че не е с карбуратор. Като ти гледам познанията каквото и да те посъветват във форума няма да се справиш.И схема на кое искаш? На електрониката? На горивопроводите? Влизаш ето тука http://storage.fiat-bg.org/Books/Bra...ervice_Manual/ и се образоваш относно фиата ти.Четеш първа и втора книга главите за 1.4 мотора.Като ги прочетеш ще ти се изяснят някои неща. Има и схеми.П.С. Някой ако може да преброи колко грешки има на 2 реда ще го черпя бира
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #18
        infineon написа:
        selcuk написа:
        хора неможе да дава толко разсхот кола с 1.4 мотор то с 5 литръа бензин 10 км и свършва напълно според мен в карбуратора има нещо грешно свързано някой можели да даде някаква схема.благодаря предварително.
        П.С. Някой ако може да преброи колко грешки има на 2 реда ще го черпя бира
        Хора,не може да дава толкова разход кола с 1.4 мотор.То с 5 литра бензин - 10 км и свършва напълно.Според мен в карбуратора има нещо грешно свързано.Някой може ли да даде някаква схема.Благодаря предварително.16 грешки за 2 реда Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
        Fiat 1.4 12V
        Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
        Да си втори значи да си първи сред загубилите.
        Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

        Коментар


          #19
          здрасти колега

          колега имам темпа 1.6 моно и сега зимата ми харчи кам 10на100бензин и я карам на бензин ама на газ ми харчи много 18-19 на 100 :х
          FIAT TEMPRA 1.6 75HP

          Коментар

          Working...
          X