Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко e мощноста на темпра 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко e мощноста на темпра 1.6

    Имам темпра 1.6 пълна инжекция 1995година седан и нямам картона защотото я взех наскоро и нензнам колко коня е моля помогнете!!
    Прикачени файлове
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    Към 90к.с. трябва да е, ама нека и по-компетентните от мен да споделят .
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      Това не е пълна инжекция, а моно-инжекция и е 75 или 78 коня едно от двете, ама за да ти кажа с точност ми дай номера на двигатела си
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        абе защо не напишеш номера на шасито в ЕПЕР или го напиши тук, ние ще проверим и ще ти кажем на 100% ?
        КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

        Коментар


          #5
          Колеги

          колеги разбрах каква е точно 1.6 моно е гледах че пише отгоре пълен ама несе сетих да вида с карбуратор ли е!!! 75коня е моно се пак мерси колеги! :P :P
          FIAT TEMPRA 1.6 75HP

          Коментар


            #6
            Re: Колеги

            fuel injekcion написа:
            колеги разбрах каква е точно 1.6 моно е гледах че пише отгоре пълен ама несе сетих да вида с карбуратор ли е!!! 75коня е моно се пак мерси колеги! :P :P
            Абе колега,ти съвсем си обърка понятията,как така е моно,а пишело пълен инжекцион...пък ти си забравил да погледнеш дали има КАРБУРАТОР нопрао ме уби...от смяххххххххххххх.Въпреки това да ти е честита Темпрата 1,6 МОНО!Читава изглежда
            Fiat Brava 1.2,16в

            Коментар


              #7
              колегата се е заблудил от надписа.на капака на филтъра пише FUEL, а той го е объркал с FULL.
              Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
              Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

              Коментар


                #8
                Такова понятие като пълна (FULL) инжекция "има" само сред "разбиращите". Какво и е пълното? Моно-то половинка ли е?Има SP (single-point) и MP (multi-point).
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар


                  #9
                  колеги ми пишеше пълен одгоре и несам гледал един друк в форума каза че е пълен ама аз мислях че е моно ама ми викат пълен!!!!1 (има карбуратор!) и затова питам щтото разбрах че ако е пълен е без карбуратор а впрускване с диузи и видях че има карбуратор просто преди несам карал фиат!!
                  FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                  Коментар


                    #10
                    Re: Колеги

                    fuel injekcion написа:
                    колеги разбрах каква е точно 1.6 моно е гледах че пише отгоре пълен ама несе сетих да вида с карбуратор ли е!!! 75коня е моно се пак мерси колеги! :P :P
                    И къде видя колега , че пише пълен инжекцион :D Ако гледаш надписа на кутията за филтъра "Fuel Injection" в превод е "бензинов инжекцион" , а не пълен инжекцион Поздрави
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #11
                      fuel injekcion написа:
                      колеги ми пишеше пълен одгоре и несам гледал един друк в форума каза че е пълен ама аз мислях че е моно ама ми викат пълен!!!!1 (има карбуратор!) и затова питам щтото разбрах че ако е пълен е без карбуратор а впрускване с диузи и видях че има карбуратор просто преди несам карал фиат!!
                      Много лесно ще познаеш моно инжекцията като развиеш трите болта на кутията за филтъра и вдигнеш капака и ще видиш дюзата в средата ... Карбуратора няма дюзи :D А пълната инжекция е на всеки цилиндър с дюза, ама там е по-различно и плюс това кутията за филтъра е отстрани
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар

                      Working...
                      X