Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулатор налягане гориво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регулатор налягане гориво

    Имам следния проблем.Колата ми е мареа 1.6 97-ма , когато е студена понякога трудно пали когато е топла пали без грешка но си губи оборотите и понякога огасва.А по някои път въобще не иска да запали . Помпа чисто нова 3 бара прави когато колата запали.И съм забелязал друго отвън помпата в лиген с бен. работи добре а в рез. неможе да направи налягане при отворен отвор т.е влиза въздух в рез. и не се получава вакум.Може ли при развален регулатор на гориво да прави така?

    #2
    Как я премери че дава 3 бара В легена ли или на рейката щото в легена директно трябва да надуе поне 7бара Виш теста в мануала
    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

    Коментар


      #3
      по-скоро вземи един датчик запалване от някой колега ако можеш и я пробвай с него как е, ако се оправи сси купи нов

      Коментар


        #4
        на монометрите отчита 3.2 и после пада на 2.8 . мисля че не е от датчика защото горивото понякога въобще не иска да излезе от рез.

        Коментар


          #5
          ivailo2790 написа:
          на монометрите отчита 3.2 и после пада на 2.8 . мисля че не е от датчика защото горивото понякога въобще не иска да излезе от рез.
          виж си бенз. филтър и продухай маркучите с въздух.

          Коментар


            #6
            Здравеите колеги! И аз имам подобен проблем. Вчера вдигнах капака при работещ двигател и чух съскане на въздух. Оказа се ,че е маркуча от регулатора за налягане на горивото. Смених го и колата започна да пали много трудно, трябва да въртя около 10 секунди и да подавам газ. Когато извадя маркуча пали от раз. Какво става колеги?
            Фиат Браво 1.6/16

            Коментар


              #7
              spirit76 написа:
              Как я премери че дава 3 бара В легена ли или на рейката щото в легена директно трябва да надуе поне 7бара Виш теста в мануала
              В мануала пише, че помпата има защита за предпазване на моторчето - на 5 бара затваря входа на помпата, т.е. няма как да надува до 7 бара.
              Stop giving directions, just say "Follow me."
              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

              Коментар


                #8
                Колеги .Сега махнах пак маркуча и видях че като давам повече газ леко хвърля бензин. Има ли някакъв начин да го изолирам за6тото аз карам на газ и само паля на бензин.
                Фиат Браво 1.6/16

                Коментар

                Working...
                X