Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагноза по свещи на брава 1.6 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Само не разбрах, регулатора на налягането на горивото погледнахте ли го?

    Коментар


      #47
      не съм, как да го проверя дали работи добре

      Коментар


        #48
        Малоумно или не аз го разбрах мерси колега за обяснението А колегата с проблема до каде го докара ?
        АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

        Fiat 1100L 42г.

        Коментар


          #49
          до никъде, утре ще ходя на адаптация пак, ако пак не е добра адаптацията ще ходя при ла*ното дето ми слага газовата да си оправя емулатора на дюзите..

          Коментар


            #50
            Емулаторът на дюзите няма абсолютно нищо общо с богатата смес и черния нагар по свещите.Сместа на газ се регулира от тройника, ако нямаш ламбда контрол, но не може чак да се докара до перфектна, макар и доста добре да може да се настрои.Ако си с ламбда контрол може да е дето сама се настройва или която изисква известна настройка. С ламбда контрол вече можеш да докараш (почти) перфектна смес на газ и много добра динамика с близък до бензиновия разход. Тогава и свещте ти няма да са черни още след първото извънградско.Много писах, дано си разбрал.
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #51
              проблема е че като се направи адаптация на с компютър, колата на бензин все още не е както трябва и тва е от емулатора на дюзите няма от кво друго да бъде вече всичко е проверено, а незнам като краен вариант може да си купя ламда контрол, ако и тогава не се оправи, свалям казовата и продавам колата година и няколко месеца е така вече, омръзна ми

              Коментар


                #52
                Емулатора/симулатора......... На дюзите е нищо повече от 4-ри релата с 4-ри съпротивления. В момента не съм сигурен дали релетата прекъсваха дюзите и на тяхно място заставаха съпротивленията или само добавяха съпротивленията към дюзите и................... но от това нещо не може да ти се скапва работата на бензин. Защото когато си на бензин това не работи.

                Коментар

                Working...
                X