Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прекъсва при палене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прекъсва при палене

    Карам браво ХГТ когато я паля сутрин прекъсва в началото според мен някой от цилиндрите, но се оправя като стои 4,5 мин запалена.Свещ, бубина,ламбда ?? на къде ще ме насочите.
    Bravo HGT 2.0 20V

    #2
    Да не съм объркал раздела ???
    Bravo HGT 2.0 20V

    Коментар


      #3
      Eми не си ама смятай, че ако е точно някой определен цилиндър а не няколко що пък да е един ако е от ламбда като тя е за всички цилинди. Освен това ми прави впечатление, че 5цилиндровите двигатели имат по-ниски обороти на празен ход. Ако има нещо такова да ви обърква може да е то.
      FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
      FIAT Punto sx 75 '94

      Коментар


        #4
        Голямо изказване.
        Bravo HGT 2.0 20V

        Коментар


          #5
          slav4o_vt написа:
          Eми не си ама смятай, че ако е точно някой определен цилиндър а не няколко що пък да е един ако е от ламбда като тя е за всички цилинди. Освен това ми прави впечатление, че 5цилиндровите двигатели имат по-ниски обороти на празен ход. Ако има нещо такова да ви обърква може да е то.
          Колега какво искаш да кажеш?

          Коментар


            #6
            Re: Прекъсва при палене

            vintiliran написа:
            Карам браво ХГТ когато я паля сутрин прекъсва в началото според мен някой от цилиндрите, но се оправя като стои 4,5 мин запалена.Свещ, бубина,ламбда ?? на къде ще ме насочите.
            Колега надали е ламбда, по-скоро бих заложил на бобина. Във всеки случай свали свещите и ги огледай добре. Може да измериш с омметър и бобините.
            Fiat Marea 1.8 16V ELX

            Коментар


              #7
              Re: Прекъсва при палене

              tedynaidenov написа:
              Колега надали е ламбда, по-скоро бих заложил на бобина. Във всеки случай свали свещите и ги огледай добре. Може да измериш с омметър и бобините.
              Колега колко трябва да са показанията на омметъра имаш ли идея.
              Bravo HGT 2.0 20V

              Коментар


                #8
                В сервизното ръководство за твоя мотор ги пишеше .... но съм забравил. Виж там какво пише и действай.
                Fiat Marea 1.8 16V ELX

                Коментар


                  #9
                  slav4o_vt написа:
                  Eми не си ама смятай, че ако е точно някой определен цилиндър а не няколко що пък да е един ако е от ламбда като тя е за всички цилинди. Освен това ми прави впечатление, че 5цилиндровите двигатели имат по-ниски обороти на празен ход. Ако има нещо такова да ви обърква може да е то.
                  ако пиеш не пиши че не разбирам
                  bravo 1.6

                  Коментар

                  Working...
                  X