Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОБЛЕМ с ТИПО 1.4 I.E.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОБЛЕМ с ТИПО 1.4 I.E.

    Проблема е следния гори ми 25л/100км беше пукнат маркуча на бензиновата помпа до резервоара оправих я. После продължи същия разход след това я дадох на майстор и ми смени някакъв маркуч който отива към карбуратора каза че бил нещо за подгряване ю. Разхода същия. Свещи кабели дистрибуторна капачка и палеца си ги смених аз преди около 1г. в момента е за смяна Маслото и ремък на динамо. От къде може да е този разход слагам 10лв. и минавам 20км. със 4.6л. бензин няма газово. Ако някои може да ми каже БЛАГОДАРЯ !
    Punto MK2 1.2 16v 80hp HLX
    Fabbrica Italiana per Automobili di Torino

    #2
    Въздушният филтър как е? Ако е много замърсен разхода скача драстично.

    Коментар


      #3
      IE е МОНО. За какъв карбуратор говориш ?
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Ламбда сонда
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          Проследи вакуума. Ослушай се при празен ход за нехарактерно свистене.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            Момчета, използвам темата на колегата, за да не отварям нова (отнася се за проблем с Типо, но от друг характер). Приятел си закупи Типо и тампона на задния ляв амортесиор е скъсан и чука. Искам да попитам къде в град София вие колеги си купувате части за Типо, да препоръчате някой хубави магазини. Той мисли да смени целия амортесиор, цената не била висока, та искам да разбера от къде да купим амортесиор. Извинявам се ако има писано по темата за магазини за резервни части. Благодаря предварително.

            Коментар

            Working...
            X