Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно клапан /Регулатор на налягането/ на Фиат брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно клапан /Регулатор на налягането/ на Фиат брава 1.6

    Здравейте колеги ,някой имали представа каква е цената на клапана на рейла на инжекторите.
    Фиат Брава 1.6 16V 1996г

    #2
    60, 70, 80 лв. зависи от марката. Сподели какъв е проблемът, може да не си за регулатор.
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    Коментар


      #3
      за регулатор съм в сервиз го хванаха че е прецакан и постоянно пълни 4 цилиндър с бензин дори и когато работи на газ. Някой имали мнение за марката Хофер
      Фиат Брава 1.6 16V 1996г

      Коментар


        #4
        Колега, аз не разбирам много, ама къде е този клапан и как така клапанът пълни цилиндъра, той не се ли пълни от през инжектора?
        Brava 1.6 EL, '98
        182A4

        Коментар


          #5
          колегата нещо се бърка...по скоро има проблем с АГУ-то
          Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP
          Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

          Коментар


            #6
            punto_gt_turbo написа:
            колегата нещо се бърка...по скоро има проблем с АГУ-то
            Или с емулатора на дюзите. На един мой приятел му се случи такава случка - на емулатора му се прецака едно от релетата и единия цилиндър се пълнеше с бензин.
            Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

            Коментар


              #7
              ами проблема е там че този регулатор постоянно пропуска бензин през маркучето за вакуума и го качва във всмукателните колектори и оттам ми черни стъпковия мотор
              Фиат Брава 1.6 16V 1996г

              Коментар


                #8
                това се случва когато мембраната в регулатора се скъса. според мен не рискувай с хофер. вземи си или някой много евтин от еврото или употребяван от колега. втория вариант е за предпочитане.

                Коментар

                Working...
                X