Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.4 12 прекъсва студена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат браво 1.4 12 прекъсва студена

    здр колеги фиата започна да прекъсва когато го запаля (студен само като е) като поработи 30 сек се оправа. Фиата се кара на мета ако го запаля на метан няма прекъсване от какво може да е. преди 20 дни смених бензиновата помпа с нова но не мисля 4е е от това проблема сащо така гълта яко бензин като прекасва

    #2
    Re: Фиат браво 1.4 12 прекъсва студена

    viktor88 написа:
    здр колеги фиата започна да прекъсва когато го запаля (студен само като е) като поработи 30 сек се оправа. Фиата се кара на мета ако го запаля на метан няма прекъсване от какво може да е. преди 20 дни смених бензиновата помпа с нова но не мисля 4е е от това проблема сащо така гълта яко бензин като прекасва
    коле забравих да ви кажа че съм смени кабелите и свещите те са 2 полусни NGK

    Коментар


      #3
      Колега,моето браво е същото-студена прекъсва на бензин,а на газ не.Според мен не е болка за умиране,просто сместа при студен двг е по-богата и малко се дави.
      Fiat Brava 1.2,16в

      Коментар


        #4
        Има един датчик на входящия колектор и съм на 90% сигурен, че е от него...
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          Valiosport написа:
          Има един датчик на входящия колектор и съм на 90% сигурен, че е от него...
          -izvinqvam se za latinicata ama pi6a ot telefona kolega kade to4no se namira tozi dat4ik to4no i kak se kazva

          Коментар


            #6
            Датчика се намира отзад на входящия колектор колега и е датчик за температура на инжекциона Старото ми типо беше 1.4 и като се скапа този датчик и започна така да придърпва ... Смених го и нещата се оправиха (мисля че беше 20 лева) ... Не е лошо да го смениш колега мисля, че не е толкова скъп
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #7
              tipo33 написа:
              Колега,моето браво е същото-студена прекъсва на бензин,а на газ не.Според мен не е болка за умиране,просто сместа при студен двг е по-богата и малко се дави.
              Един глас и от мен.На тия инжекциони им трябва много добър емулатор на ламбда сонда за да не бъркат сместа на бензин. Ако само това е проблема, не го мисли или си вземи емулатор или да направиш така че да ти се нулира компа след загасяне.
              FIAT BRAVO II 1.4 GPL
              FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
              FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
              FIAT UNO 1.5

              Коментар


                #8
                stanleyhacker написа:
                tipo33 написа:
                Колега,моето браво е същото-студена прекъсва на бензин,а на газ не.Според мен не е болка за умиране,просто сместа при студен двг е по-богата и малко се дави.
                Един глас и от мен.На тия инжекциони им трябва много добър емулатор на ламбда сонда за да не бъркат сместа на бензин. Ако само това е проблема, не го мисли или си вземи емулатор или да направиш така че да ти се нулира компа след загасяне.
                как да направя да ми се нулира компа след загасване а и този емулатор лесно ли се връзва

                Коментар

                Working...
                X