Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кой е датчика за маслото на пунто гт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    biser_as написа:
    jungleraver написа:
    опааа :D извинете, 15-50 е кастрола при мен на мнооого загрял мотор под 1.6 не съм виждал-значи бива до колкото разбрах
    Пич, ако с тая минералка на Кастрол си караш пунто ГТ-то, послушай ме и го разкарай с 300 Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Сипи си синтетично масло, да не пускаш скоро тема за счупено турбо или странни звуци от двигателя на пунто ГТ Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
    ми ок, ще те послушам...сигурно си карал мн повече...но кажи какво да сипя тогава???
    тежък е животът лек...

    Коментар


      #32
      jungleraver написа:
      ми ок, ще те послушам...сигурно си карал мн повече...но кажи какво да сипя тогава???
      Абе тва дали съм карал мноо ........... или не, не е от значение Казах ти мойто мнение-сипи си синтетично масло 5В40, 5В50, 10В50, квот си избереш ........ и с качествена полусинтетика 10В40 ще е по-добре от минерално масло :D Ако те интересува марка и модел масло, което аз лично смятам за най-добро и подходящо, мое да ми пишеш на лично и ще ти споделя кви "размисли и страсти" имам по тематиката за подходящо масло за пунто ГТ Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 и не само

      Коментар


        #33
        5 /50 Мотул е маслото ( нали тва бешеБисере ) аз си купих маслото от тебе и съм мого доволен само едно не ми харесва че трябва да се сменя всяка година иначе малата за мене са две Мотул и Кастрол - синтетики , естерни , двойно естерни ...но Не и минералните
        Power Under Pressure

        Коментар


          #34
          WhitePower написа:
          само едно не ми харесва че трябва да се сменя всяка година иначе малата за мене са две Мотул и Кастрол - синтетики , естерни , двойно естерни ...но Не и минералните
          Еее то всяко масло е хубаво да се сменя на 1 година (ако не си врътнал препоръчителните километри) Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Между другото Кастрол нямат (поне тия дет се предлагат на пазара) естерни или двойно естерни синтетики-техните масла са хидрокрактнати масла на база петролни продукти, демек не са синтетични в истинския смисъл на думата Може в някой модели да ползват естери като добавки или поли-алфа-олефини, но са си на базата на петролни продукти :D Само да не ме разбереш погрешно :D , не казвам, че са лоши или нещо такова Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

          Коментар

          Working...
          X