Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тропа ми аванса (предверението) помогнете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тропа ми аванса (предверението) помогнете

    здъвеите колеги имам фиат пунто мк2 спортинг има газов инжекцион преди не ми тропаше аванса но от скоро се появи това тропане на бензин и на гас без да е барано нищо по колата само е изчистена дроселовата клапа от какво може да се промени този аванс сам.от какво е зависим тои от кабели ,бобина ли или нещо друго ще съм благодарен да кажете как мога и да си го оправя и кво да предприема

    #2
    Компа мени аванса. Причини:1. Гаден бензин. Може така да си го заредил. Ако е стоял бензина в резервоара 3 месеца се получава същото.2. Натрупани грешки от газовата. Може да откачиш акумулатора за 10 мин. например и да пробваш. Ако се оправи, това е.3. Повреден някакъв чарк по инжекциона.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #3
      Трябва ти диагностика
      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
      Ventura garage

      Коментар


        #4
        имам програмата фиат еко скан ама ми влиза в пунто 1,2 8 клаАна няма гресхки поне така дава и неможе да показва всички неща от двигателя кото са смисал от екото

        Коментар


          #5
          sugarev написа:
          имам програмата фиат еко скан ама ми влиза в пунто 1,2 8 клаАна няма гресхки поне така дава и неможе да показва всички неща от двигателя кото са смисал от екото
          Странно как влизаш в ЕКУ-то,като на 1.2 8 клапана е Марели,пък твойто ако е истински спортинг,трябва да е 1.2 16в,което е с инжекцион Бош М.1.5.5
          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
          Ventura garage

          Коментар

          Working...
          X