Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат темлра-не пали студена на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат темлра-не пали студена на бензин

    Колеги,имам проблем с Темпра1,6 пълна инж.,95г.Не пали студена на бензин,но на газ пали и като обърна на бенз. глъхне и угасва,понякога като карам на газ и обърна на бензин върви но не добре.Вързах манометър на вх.тръбопровод,налягането се колебае1,2-2,5бара,непрекъснато се колебае.Филтъра под купето е сменен с нов,цедката на помпата е чиста-отварях я.Моля за помощ,съмнявам се за помпа,преди 2г. я сменях-БОШ-220ЛВ.

    #2
    Налягането на горивото трябва да е около 3 бара , през всички режими на работа на мотора . Това ,че си сменил помпата преди 2 год. не озачава че работи коректно.
    FIAT UNO 1298 SX Bosch Monojetronic A2.2 - скоро Motronic M1.7
    ALFA ROMEO 155 1.8 8V SILVERSTONE
    ALFA ROMEO 155 1.9 Turbo D.

    Коментар


      #3
      и при мен нещо такова се получава с работене на бензин.гаснеше по едно време като съм на бензин.обърна на газ няма проблем.и в движение ми е гаснела на бенз.някои викат заминала ти е дюзата.ще мъчим да я чистим скоро пък да видим какво ще стане.инъче в момента на бенз нямам проблем... ама знае ли човек... ако откриеш проблема сподели моля те , да знам и аз какво да правя
      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

      Коментар


        #4
        Оцапаш ли един автомобил с пропан бутан започват проблемите.Не съм противник ,но не съм и привърженик на пропан бутана.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          По всичко личи,че прословутата помпа БОШ-MADE IN ZIMBABVEсе скапала.Като я сменя с китайска,ще пиша.Благодаря за мненията.

          Коментар


            #6
            Помпата е добре,но гумата която я държи се е износила и помпата упира в дъното и няма налягане и дебит.Благодаря на всички.

            Коментар

            Working...
            X