Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бяла гадост по пръчката за маслото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бяла гадост по пръчката за маслото

    Днеска се сетих да погледна маслото и по пръчката за маслото имаше бял налеп като свинска мас, също и долу дето отчита маслото.Избърсах я след това като бръкнах пак си имаше само масло долу, не беше боза.По капачката за маслото няма бяло, има само черен налеп от преди.Антифриза не е мръднал нито милиметър, отзад не пуши много.Имам ли повод за притеснение?Досега колата съм я карал само градско по 4-5 км, мотора е 1.2 16v браво.Предстои ми дълго извънградско да не духне гарнитура по пътя?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Re: Бяла гадост по пръчката за маслото

    infineon написа:
    Досега колата съм я карал само градско по 4-5 км, мотора е 1.2 16v браво.Предстои ми дълго извънградско да не духне гарнитура по пътя?
    Е за това най-вероятно е станало. На моята не съм забелязал подобен проблем, макар че и аз често карам на къси разтояния. На майка на голфа редовно зимата става така, ама то голф. :D
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    Коментар


      #3
      Re: Бяла гадост по пръчката за маслото

      infineon написа:
      Днеска се сетих да погледна маслото и по пръчката за маслото имаше бял налеп като свинска мас, също и долу дето отчита маслото.Избърсах я след това като бръкнах пак си имаше само масло долу, не беше боза.По капачката за маслото няма бяло, има само черен налеп от преди.Антифриза не е мръднал нито милиметър, отзад не пуши много.Имам ли повод за притеснение?Досега колата съм я карал само градско по 4-5 км, мотора е 1.2 16v браво.Предстои ми дълго извънградско да не духне гарнитура по пътя?
      Няма да духне гарнитура а ще се загрее добре и ще изчисти конденза които причинява това явление
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        Re: Бяла гадост по пръчката за маслото

        infineon написа:
        Днеска се сетих да погледна маслото и по пръчката за маслото имаше бял налеп като свинска мас, също и долу дето отчита маслото.Избърсах я след това като бръкнах пак си имаше само масло долу, не беше боза.По капачката за маслото няма бяло, има само черен налеп от преди.Антифриза не е мръднал нито милиметър, отзад не пуши много.Имам ли повод за притеснение?Досега колата съм я карал само градско по 4-5 км, мотора е 1.2 16v браво.Предстои ми дълго извънградско да не духне гарнитура по пътя?
        До колкото си спомням ти караше на газ,сега като я развъртиш на дълго и ще разкара конденза и ще изчезне пяната.Като покараш градско в студа на къси разстояния и пак ще се появи,да не те притеснява
        Bravo 1.2 16v
        Lancia Dedra 1.8 16v
        Suzuki GSXR250R

        Коментар


          #5
          Бившето ми браво беше на газ. Това си го карам на бензин.Мерси за отговорите, успокоихте ме , макар че това бялото на долния край дето се отчита ме притесни.Въпреки това тия дни смятам да сменя маслото въпреки че е още златисто на цвят.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            Бившето ми браво беше на газ. Това си го карам на бензин.Мерси за отговорите, успокоихте ме , макар че това бялото на долния край дето се отчита ме притесни.Въпреки това тия дни смятам да сменя маслото въпреки че е още златисто на цвят.
            като си вадил щеката долния край е събрал от пяната
            Bravo 1.2 16v
            Lancia Dedra 1.8 16v
            Suzuki GSXR250R

            Коментар

            Working...
            X