Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.4 гасне в движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    viktor88 написа:
    здр колеги днеска замерих помпата и прави 0.8 бар налагане и то това не е постояно не може да го задържи стрелката на манометара играе постояно май проблема е от помпата вашето мнение
    или помпата или меката връзка в кошницата. като извадиш кошницата ще стане ясно.
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #17
      eh4ev07 написа:
      viktor88 написа:
      здр колеги днеска замерих помпата и прави 0.8 бар налагане и то това не е постояно не може да го задържи стрелката на манометара играе постояно май проблема е от помпата вашето мнение
      или помпата или меката връзка в кошницата. като извадиш кошницата ще стане ясно.
      да колега това ще е тези дни като спре да вали че нямам гараж и трябва отвън да я права но според вас кое е по вероятно помпа или меката връзка

      Коментар


        #18
        трудно е да се каже
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #19
          колега а каде точно се намира помпата и какви инструменти ще ми трябват за да я свала .... знам че е някаде в багажника ама няма да стане без да си свала метана нали

          Коментар


            #20
            viktor88 написа:
            колега а каде точно се намира помпата и какви инструменти ще ми трябват за да я свала .... знам че е някаде в багажника ама няма да стане без да си свала метана нали
            маи да! капака се намира в баганика в дясно. или свалят целия резервоар ама без канал не знам...
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #21
              ако махам помпата през багажника не ми трябва канал и мисля че този начин е по лесен

              Коментар


                #22
                viktor88 написа:
                ако махам помпата през багажника не ми трябва канал и мисля че този начин е по лесен
                аз също при необходимост ще сваля бутилката за газта но всеки сам си решава
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #23
                  а за да я свала тази помпа трябват ли някакви специални инструменти

                  Коментар


                    #24
                    viktor88 написа:
                    а за да я свала тази помпа трябват ли някакви специални инструменти
                    Не - кръстата отверка чук клещи 8 ключ и търпение Може и да разгледаш някои от многото теми по въпроса.
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #25
                      eh4ev07 написа:
                      viktor88 написа:
                      а за да я свала тази помпа трябват ли някакви специални инструменти
                      Не - кръстата отверка чук клещи 8 ключ и търпение Може и да разгледаш някои от многото теми по въпроса.
                      колега готово е намерих проблема и е отстранен беше се скъсам меката връзка от помпата

                      Коментар

                      Working...
                      X