Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Играят оборотите на студен мотор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Играят оборотите на студен мотор

    Когато е по студено времето сутрин като запали ми играят оборотите към една минута- движат се на подскоци между 1100-1200-1300. След това се оправя.Ако тръгна веднага като запаля двигателя някак няма мощност в началото.Като е загряла няма проблеми с оборотите държи си ги перфектно.Сипах му една добавка за почистване на дюзи но не се промени.Не че е проблем засега ама ме дразни много.Също сутрин като е много студено върти малко повече докато запали.Колата браво 1.2 16вИдеи?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Re: Играят оборотите на студен мотор

    infineon написа:
    Когато е по студено времето сутрин като запали ми играят оборотите към една минута- движат се на подскоци между 1100-1200-1300. След това се оправя.Ако тръгна веднага като запаля двигателя някак няма мощност в началото.Като е загряла няма проблеми с оборотите държи си ги перфектно.Сипах му една добавка за почистване на дюзи но не се промени.Не че е проблем засега ама ме дразни много.Също сутрин като е много студено върти малко повече докато запали.Колата браво 1.2 16вИдеи?
    Здравеи колега.Аз имам подобен проблем от две зими сам така, но не го оправям.Карам си така.Но се съмнявам в две неща.Първо в стъпковото моторче, което е и автоматичен смукач и второто, което знам със сигурност е , че кабела на еднин от цилиндрите е избил.На следващата заплата ще смемя кабели и свещи и ако няма резултат-стъпково моторче, за да сме готови за зимата! Успех
    фиат браво sx 1.6/16в/96

    Коментар

    Working...
    X