Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свърши бензина; Помпата работи, но не подкачва гориво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свърши бензина; Помпата работи, но не подкачва гориво

    Може ли някой да ми каже как да закарам горивото от резорвара до двигателя.Проблема е следния колата ми остана без бензин,мислех си че имам поне до бензиностанцията да отида но уви,след като налях 15 литра все още не иска да тръгне.Помпата си работи но гориво не отива.1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. Примери за лоши заглавия са: Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н. Пример за добри заглавия са: Проблем: Не мога да си отключа Tipo-то, Въпрос: как да си рестартирам ECU-то на Stilo-то, Link: Tipo/Tempra Workshop manual, RQ: DVD ePER Tipo и т.н. Редактирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    горивен филтър сменял ли си - ако не си италианските в момента в които попадне въздух се затварят и трябва да го смениш
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      eh4ev07 написа:
      горивен филтър сменял ли си - ако не си италианските в момента в които попадне въздух се затварят и трябва да го смениш
      Преди има няма 6-7 месеца го смених.

      Коментар


        #4
        щом е български не е от това. можеш да развиеш маркуча които идва от бензиновата помпа и влиза в бензиновата реика и да пробваш да дръпнеш все едно се опитваш да точиш бензин да може бензиновата помпа да се напълни с бензин и нещата да си тръгнат.
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          eh4ev07 написа:
          щом е български не е от това. можеш да развиеш маркуча които идва от бензиновата помпа и влиза в бензиновата реика и да пробваш да дръпнеш все едно се опитваш да точиш бензин да може бензиновата помпа да се напълни с бензин и нещата да си тръгнат.
          И това пробвах,джуките ми се обърнаха от смучене не става и не става.

          Коментар


            #6
            а бензин доиде ли докато смучеше или само въздух или пък беше като запушено?
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #7
              eh4ev07 написа:
              а бензин доиде ли докато смучеше или само въздух или пък беше като запушено?
              Хич не идва,направо е като стена.Има май два варианта или има въздух,или се е затлачил със буклуци.

              Коментар


                #8
                Моя съвет е да извадиш маркуча на входа на филтъра и да видиш какво е там положението като дадеш на контакт.
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #9
                  eh4ev07 написа:
                  Моя съвет е да извадиш маркуча на входа на филтъра и да видиш какво е там положението като дадеш на контакт.
                  Май така ще трябва да се направи лошото е само че е на улицат а май за тази операция ще ми трябва канал.

                  Коментар


                    #10
                    nai7 написа:
                    eh4ev07 написа:
                    Моя съвет е да извадиш маркуча на входа на филтъра и да видиш какво е там положението като дадеш на контакт.
                    Май така ще трябва да се направи лошото е само че е на улицат а май за тази операция ще ми трябва канал.
                    на канал е по удобно но и без канал ще се справиш вдигаш на крик задна дясна гума и лягаш отдолу
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #11
                      eh4ev07 написа:
                      nai7 написа:
                      eh4ev07 написа:
                      Моя съвет е да извадиш маркуча на входа на филтъра и да видиш какво е там положението като дадеш на контакт.
                      Май така ще трябва да се направи лошото е само че е на улицат а май за тази операция ще ми трябва канал.
                      на канал е по удобно но и без канал ще се справиш вдигаш на крик задна дясна гума и лягаш отдолу
                      Ako махна задната гума няма ли да е по удобно?или все е в ....

                      Коментар


                        #12
                        nai7 написа:
                        eh4ev07 написа:
                        nai7 написа:
                        eh4ev07 написа:
                        Моя съвет е да извадиш маркуча на входа на филтъра и да видиш какво е там положението като дадеш на контакт.
                        Май така ще трябва да се направи лошото е само че е на улицат а май за тази операция ще ми трябва канал.
                        на канал е по удобно но и без канал ще се справиш вдигаш на крик задна дясна гума и лягаш отдолу
                        Ako махна задната гума няма ли да е по удобно?или все е в ....
                        Аз задната гума не съм си играл да я отвивам защото няма да ми помогне кои знае колко но ти си решаваш като почнеш и ако решиш да я отвиеш ок. Даже и не свалям цялата пластмаса а отвивам външните винтове и я накланям
                        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                        Коментар


                          #13
                          помпа

                          Нали помпата е вътре в купето под седалката там трябва да отвориш изхода на маркуча при помпата сигурно е глътнала въздух и не подкачва може и клапанчето да е блокирало -за момент
                          Прикачени файлове
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            пробвай да даваш на контакт 5-6-7 пъти, ще качи, но докато засмуче е така.
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              pakumba написа:
                              пробвай да даваш на контакт 5-6-7 пъти, ще качи, но докато засмуче е така.
                              Нищо не става колеги колата вече има 25 л бензин и пак не иска да качва,помпата работи само че не иска.Махнал съм тръбичката която отива към двигателя но не иска да хвърля бензин.Преди време един приятел беше я взел и "забравил да сложи бензин"получи се същата ситуация.Дойде един приятел и даде помпата на късо бензина веднага изхвърча,но мен ме е страх да не би да я изгоря.Някъкви други идеи имате ли.

                              Коментар

                              Working...
                              X