Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Уно 1.0 i издухала гарнитура

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Уно 1.0 i издухала гарнитура

    Здравейте колеги Фиатчето ми го купих скоро и мисля че е издухала гарнитерата.Надува маркучите на охладителната система.Махнах термостата за да може да го подкарвам от време на време.Някой има ле представа къде ще ми излезне наи евтино да шлаифам главата и от къде да купя гарнитура ?Сега другия проблем ми е с парното - като друсне в дупка и спира да духа моторчето но само когато е сложено на 3 та степен.На чистачките неми работят степените и аз трябва да ги глася къде да спрат.Спирачките също ми задържат........Накои ако има такова нещо за изхвърмяне нека ми драсне едно Л.С.или тук в темата или на скаип : blind_9201.Приемам всякакви съвети за всичко.Пуснах в една тема всичките си въпроси за да не пускам 5 теми.Дано съм уцелил мястото в което трябва да я песна.
    Рече тряс и спря

    #2
    Здравй, колега.От скоро, вече не толкова скоро, и аз взех едно Уно и оправям каквото изникне. По въпроса със шлайфането не мога да ти помогна. Колкото до парното прегледай как са кабелите зачисти буксите, може и да даде ефект. Чистачките и при мен има проблем (междинната скорост не винаги работи, но според мен затяга малко). Спирачките щом затягат, провери дали се връщат цилиндърчетата на супортите. Ако не се връщат , мисля че има подробно описание как да действаш.

    Коментар

    Working...
    X