Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем за зацепване на ремък на 1.6 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем за зацепване на ремък на 1.6 16в

    колеги има ли някои от Перник тези законтрящите шаиби (фиксатори)за зацепване на ангренажния ремък на 1.6 16в мотора на делта 2

    #2
    Re: проблем за зацепване на ремък на 1.6 16в

    peshosim написа:
    колеги има ли някои от Перник тези законтрящите шаиби (фиксатори)за зацепване на ангренажния ремък на 1.6 16в мотора на делта 2
    колега ако зацепването е като на 1.6 16в мотора на фиат ще ти пратя градусите и евентуално как да се ориентираш по мотора за приблизително зацепванепиши ми на мейл PIRAT1971@abv.bg ако е така да ти пусна файла

    Коментар


      #3
      никой ли ги няма тея фиксаторинякои колега от софия дали ще може да съдеиства

      Коментар


        #4
        отговор

        виж тук-http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=6740&postdays=0&postorder=asc&star t=0

        Коментар


          #5
          Колеги , без фиксаторите за двата разпределителни вала няма нищо да стане . Ремъка ще избяга поне с 1,2 зъба
          Фиат Браво 1.6 16в с ГИ
          Ауди ТТ 1.8 турбо 180кс

          Коментар


            #6
            Има един майстор в Даскалово. Мисля че Андрей се казваше. До колкото знам той има. Някаде около училището му се намираше гаража. На мойта при него баща ми сменя ангренажния ремък.Надявам се да съм ти бил полезен
            Fiat Bravo SX 1.4 12V

            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

            Коментар

            Working...
            X