Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво HGT 155 20v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат браво HGT 155 20v

    май имам проблеми с мощността докъм 180км на бира прилично от 180 до 200км се забавя много, а от 200км нагоре ускорението изчезва. Някой знае ли от какво може да бъдеСменени са свещите и дебитомера с чисто нови

    #2
    Дебитомера с каква марка е сменен? Ако е с нещо различно от оригинален на БОШ, в доста случеи колата изобщо няма нищо общо с преди

    Коментар


      #3
      Re: фиат браво HGT 155 20v

      lucky_tomov написа:
      май имам проблеми с мощността докъм 180км на бира прилично от 180 до 200км се забавя много, а от 200км нагоре ускорението изчезва. Някой знае ли от какво може да бъдеСменени са свещите и дебитомера с чисто нови
      - Почни да изключваш от най-лесното към най-сложното премери налягането в цилиндрите /не че да те плаша/, ама 180 тоз 2 литровия петтак всякак ще прави, а отказа от ускорение - нагоре.....- Закачи го на една диагностика, ако има грешки ги махнете- По време на движение - след 180 /там където спира/ провери смесите и налягането в бензиновата рейка. Ако се окаже бедна колата в тоз режим търси задължително защо е бедна и с некоректна /бедна/ смес не я карай, че ги няма тез ВИС-ове....Това ми идва на ум на прима виста! Дано е от полза!Поздрави :D
      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

      Коментар

      Working...
      X