Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат уно проблем.......видео!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат уно проблем.......видео!!!

    http://www.vbox7.com/play:019ca8ed колеги моля за мнение ако някои нещо се сети или е имал сащият проблем да сподели!!!!
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

    #2
    Колега, какъв е проблемът, опиши с 2-3 думи, че всеки може да си го разтълкува както му харесва.

    Коментар


      #3
      Той проблема се чува. Ама какво е това фаерче- километри, ремонти, симптоми? Мене ми звучи като проблем с клапан. Свали капака на клапаните и виж какво е положението. Огледа ли да не е прескочил зъб на ремъка? С това клипче трудно ще ти помогне някой.

      Коментар


        #4
        Колата е моя.Фиат уно 1,1 .Помолих колегата да качи клипчето защото аз немога Както си карах и колата работеше перфектно започна да чука (аванса).И започна да се овеличава все повече.Сега вече работи много зле,тресе се целия мотор,и трака само когато подам газ.Не е прехвърлила зъб,с нови свещи и кабели е.Маслото и филтрите са нови.Махах капака и визоално всичко е наред,вал,пулове чашки.

        Коментар


          #5
          Колега, смени мястото където паркираш. Най-вероятно са влезли жаби в двигателя ... :D :D
          FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

          Коментар


            #6
            YAROSHKH написа:
            Колега, смени мястото където паркираш. Най-вероятно са влезли жаби в двигателя ... :D :D
            Мерси за съвета колега.Лошото е,че тук нямаме жаби виш там при вас може и да има :D .От личен опит ли ме съветваш :D .

            Коментар


              #7
              Не го чакай да изтрака ами го разхвърляй тоя мотор, така или иначе каквото и да е трябва да се отвори. Почваш от главата и до където стигнеш, така може само да гадаем, прилича ми на бутален болт но и това е само предположение

              Коментар


                #8
                Ако не утре то в понеделник ще я вкарам в бокса.Знам,че така може само да се гадае,но исках да чуя вашето мнение.

                Коментар


                  #9
                  то много не може да се разбере ама да не е биален лагер???а според мене насаждаш друг мотор и не се занимаваш с тоя , остави си го за части
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #10
                    Като я закарам при маистора ще решим какво ще я правим.Тя колата сега е на дядото,и неговата дума ще е решаваща :D .Зависи колко ще струва ремонта,и от там ще решим какво да правим.Невярвам с един друг мотор да ни излезе по евтино.Какви части то като дигнеш капака и коша е празен .

                    Коментар


                      #11
                      gituli написа:
                      Като я закарам при маистора ще решим какво ще я правим.Тя колата сега е на дядото,и неговата дума ще е решаваща :D .Зависи колко ще струва ремонта,и от там ще решим какво да правим.Невярвам с един друг мотор да ни излезе по евтино.Какви части то като дигнеш капака и коша е празен .
                      ми ако е лагер или друго само си удари труда за шлайфане лагери ... а един двигател ще да е 300 лева
                      Power Under Pressure

                      Коментар


                        #12
                        Така има малко развитие по темата.Днес я водих на доктор,диагнозата според него е лагер на коляновия вал,и наи вероятно и биела.Расходи според него 600лв. и ми каза по добре да си търся един друг мотор.

                        Коментар


                          #13
                          WhitePower написа:
                          то много не може да се разбере ама да не е биален лагер???а според мене насаждаш друг мотор и не се занимаваш с тоя , остави си го за части
                          демек вече гадаем по видео лощо ама поне е да знаеш какво е имаш да ме черпиш едно кайве че ти казах същото като другия майстор
                          Power Under Pressure

                          Коментар


                            #14
                            За кафето нямаш ядове,при първа възможност когато доида.От всички врачки ти оцели :D .Сега ще го разглабям за да видя какви са пораженията,докато намеря друг мотор.

                            Коментар


                              #15
                              gituli написа:
                              За кафето нямаш ядове,при първа възможност когато доида.От всички врачки ти оцели :D .Сега ще го разглабям за да видя какви са пораженията,докато намеря друг мотор.
                              ее да това задължително поне за инфо дай после инфо какво се е потрошило
                              Power Under Pressure

                              Коментар

                              Working...
                              X