Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПУНТО 1.6 Студено не пали,топло пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПУНТО 1.6 Студено не пали,топло пали

    Здравейте имам странен проблем,прочетох доста теми в форума но не видях никой моя проблем.Двигателя е 1.6 не е 16v и когато е студен и дума да не става да се обади!!Дърпаме я на важе и пали макар и малко трудно.Докато вдигне към 40 градуса работи много лошо и много прекусва плете и тн.След като загрее обаче работи доста добре и пали без никакъв проблем.Благодаря ви предварително!!!![/b]

    #2
    Re: ПУНТО 1.6 Студено не пали,топло пали

    martin kordev написа:
    Здравейте имам странен проблем,прочетох доста теми в форума но не видях никой моя проблем.Двигателя е 1.6 не е 16v и когато е студен и дума да не става да се обади!!Дърпаме я на важе и пали макар и малко трудно.Докато вдигне към 40 градуса работи много лошо и много прекусва плете и тн.След като загрее обаче работи доста добре и пали без никакъв проблем.Благодаря ви предварително!!!![/b]
    колега и при мен е същото само че аз сам с брава с същия мотор.ако си решил проблема ще се радвам да споделиш

    Коментар


      #3
      Здрасти пич при мен проблема се оказа малко по различен,колата е била на метан преди да я купя и еджа днес смених дюзите от едно друго пунто на един френд и колата започна да работи доста добре.Сега съм я оставил в гаража да истине и утре ще я тествам пак.ако има нещо пиши.

      Коментар

      Working...
      X