Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за свещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за свещи

    Кажете според вас в какво състояние е двигателя?Има доста черен нагар,много сух като пепел.И една от свещите визоално е като другите но нагара беше някак мазен.

    #2
    Мисля, че няма от какво да се притесняваш. Според показаното автомобила е работил добре. Може би обаче имаш малко повишен разход. На колко километра са?
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #3
      Може би трябваше да дам малко повече информация.Колата е пунто гт,има чип но я карам с почти стоково налягане на турбото.Предполагам,че това обеснява по богатата смес,иначе свещите са на не повече от 1000 километра.

      Коментар


        #4
        Тогава това, което си показал е добре.
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          И според мен всичко е 6.
          Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
          Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
          -------------------------------------------------------------

          Коментар


            #6
            Мерси колеги,просто всичкия този нагар ме притесни.

            Коментар


              #7
              gituli написа:
              Мерси колеги,просто всичкия този нагар ме притесни.
              Този нагар е в неработната площ на електрода и е нормално да го има,иначе колата наистина е работила добре,и в никакъв случай не е много богата,ако е богата трябва свещите да са малко по черни
              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
              Ventura garage

              Коментар


                #8
                Аз не казвам,че е много богата сместа,просто е по богата от нормалната за сток.Имам датчик за сместа и според него сместа е добре.А расхода е перфектен според мен,градско около 9л.на 100км.извънградско нормално каране скорос 90-110км.ч.6,5-7л.

                Коментар


                  #9
                  gituli написа:
                  Аз не казвам,че е много богата сместа,просто е по богата от нормалната за сток.Имам датчик за сместа и според него сместа е добре.А расхода е перфектен според мен,градско около 9л.на 100км.извънградско нормално каране скорос 90-110км.ч.6,5-7л.
                  По скоро ти е леко бедна сместа. Свещите са в много добър вид, явно изгарянето е отлично.
                  Fiat Marea 1.8i 16V
                  Fiat Tipo 1.4i 8V
                  Fiat Punto 1.6i 8V
                  www.italauto-bg.net/forum/

                  Коментар

                  Working...
                  X