Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тече бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тече бензин

    Здравейте колеги.проблема е такъв днес заредих бензин и си отивам на работа с колата всичко е ОК.ей сега си тръгвам от работа влизам в колата паля и много ми замириса на гориво слязох като погледнах отдолу тече като чешма ама в тъмното не можах да видя от къде точно някъде отпред е но...и то тече само при запален двигател.утре през деня ще видя какво се е случило и ще ви информирам
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    #2
    Филтъра? Тръбичка за обр. гориво?
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      офф някакви аномалии стават ей сега като слязох беше текло около ламбда сондата и аз не знам как а около нея няма никакви маркучи и тръби,а сега проблема е че колата си работи нормално докато не и подам газ подам ли и газ първо не може да се изфосира и после не може да поддържа обороти на празен ход падат до 500 вдигат се до 1000 падат до 800 и така и след това като и подам пак газ и тя директно гасне.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        имаше един напукан маркуч мисля че е за обратното гориво и течеше от него,смених го обаче не може да се изфорсира колата и не може да държи обороти.вадих стъпковото моторче почистих го ама и от него не беше.и накрая ми хрумна да налея още бензин да не би да е малко и помпата да не може да подкачи.та така налях още малко гориво оставих я да поработи 2-3 минути без да и давам газ да може помпата да си подкачи и след това се оправи.покарах 15-тина километра и нищо и няма работи си всичко е ОК за сега.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар

        Working...
        X