Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило: Изтракване на двигателя при палене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    във вантотрейд казаха че с ремонтен комплект ще го оправят щото нов бил 350 лева и нямало нужда да се сменя но се чудя да не направи проблем после
    FIAT STILO 1.8 I

    Коментар


      #17
      Често ремонтните комплекти не вършат работа, но пиши после да видим как са се справили
      Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
      Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
      FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
      Powered by Total & Fobos LPG

      Коментар


        #18
        Имам познати , които облужват вариатора с ремонтен комплект при всяка смяна на маслото и нямат неприятното тракане. Наблюденията са ми основно върху Алфа 145/146 ТС. Брат ми има 156 2.0 ТС два пъти е обслужвал вариатора(ремонтния комплект) но уви, ефект нулев....подмениго с нов и всичко заспа
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #19
          dimmX написа:
          Имам познати , които облужват вариатора с ремонтен комплект при всяка смяна на маслото и нямат неприятното тракане. Наблюденията са ми основно върху Алфа 145/146 ТС. Брат ми има 156 2.0 ТС два пъти е обслужвал вариатора(ремонтния комплект) но уви, ефект нулев....подмениго с нов и всичко заспа
          Какви са тези автомобили,на които трябва да се обслужва вариатора/дефазатора на всмукателния вал/ при всяка смяна на маслото или да се подменя.Какво да кажем за Тойота Ярис,която е на 180000 клм и собственика и не знае че колата му има подобно нещо.Тия италиански вариатори май че по качество са като термостатите на Фиат.

          Коментар


            #20
            сСмених ремък ролки водна помпа и ми ремонтираха вариатора с ремонтен комплект. За сега всичко е О. К. нямя тропане иработи перфектно.
            FIAT STILO 1.8 I

            Коментар

            Working...
            X