Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с паленето - Punto HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с паленето - Punto HGT

    колеги, пунто-то взе да ми прави мурафети... понякога не пали от първия път. като е студена например пали от 2-ри 3-ти път... след като загрее няма проблем ... някакви идеи. един пич ме светна, че може да е от ключа - понеже не съм с оригиналния ключ и понякога не разпознавало сигнала на ключа не ми се вярва да е от това!?!?!?!
    Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

    #2
    някой поне може ли да ме насочи към кой да се обърна?
    Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

    Коментар


      #3
      като подадеш контакт гасне ли ти индикацията сас кличето кадето пише code ако гасне нее от клуча такав подобен проблем съм срещал пак така неще да пали и си пали когато иска или пук като загрее пали няма проблем и се оказа датчик на коляновя вал

      Коментар


        #4
        да, индикацията на таблото гасне. няма да е от ключа. 3-ти ден пали чакмак (даже и студена) немога да и хвана спатиите. ако я кача на диагностика ще покаже ли ефентуалния проблем
        Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

        Коментар


          #5
          кола

          може да и направиш диагностика ама точно като не пали
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Индикацията като инжекцион на таблото гасне ли ти демек Чека?И аз имам подобен проблем и може от стъпковия да ти е или още куп други подобни дори и дюзи и кофти бензин, помпата да не качва реголатор налягане, свещи, кабели бубина и тн много са
            АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
            Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

            Fiat 1100L 42г.

            Коментар


              #7
              Чека гасне. тая сутрин се полуци гърмеж като завъртях стартера... на втория път запали... и след това никви грижи
              Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

              Коментар


                #8
                провери ли налягането на горивото и дебитомера
                You can`t stop me so don`t try

                Коментар


                  #9
                  не съм как става това че не съм много на ясно
                  Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                  Коментар


                    #10
                    реших проблема с паленето оказаха се оплътненията на блока които придържат лулата на свеща. на 1ви и 2ри цилиндър тия гимички са заминали... и като съм наливал масло, дето съм оливал, всичко е влязло в свеща (1 и 2) и от там тая аномалия с паленето.свещите са ми на 100%. почистихме хубаво гнездото на свещите и самите свещи и ето.... проблема отстранен п.с. значи трябва да се внимава като се налива масло. аз като олея малко, забърсвам с един парцал и си мисля че всико е ОК... е да ама не :D
                    Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                    Коментар

                    Working...
                    X