Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със една част на скоростите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със една част на скоростите

    Извинявам се за латиницата,но нямам кирилица на този компютър,а имам проблем.Една част на скоростния механизъм ми е за смяна,но трудно ще ви я обясня с писане а и я няма в магазините и майсторите незнаят как се казва.Та се обръщам за помощ от вас колеги,ако някои от Пловдив или някъде наблизо има сервиз или нещо такова нека да си остави телефона да му звънна да ида да я види за да мога поне тук във форума да търся,ако няма нова в магазините поне от някое друго браво,че след обикалянето днес съм в безисходица.Редактирано."Модераторски екип на fiat-bg.org"
    Fiat Bravo 1i6

    #2
    Коя част на скоростите по-точно?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      колега пробваи да направиш снимка и я качи все някои колега ще я разпознае :D
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        na men mnogo mi prili4a na tovaИме на продукта: Втулка скор. лост Снимка на продукта[снимка на продукта]Производител: BIRTHОписание на продукта: Каталожен номер: B.4089Оригинален номер: 4259848, 60806087Цена на продукта: 1,50 лв.(Цената е с включен ДДС)6te vi pratq snimka kato se dokopam do svqsten kompiutar i snimka 6te sloja togava,neiskam da pi6a pove4e da ne otvarqm rabota na moderatorite s taq 6lokavica
        Fiat Bravo 1i6

        Коментар


          #5
          Kliu4.kolata be6e gotova za 1 den tva se okaza Втулка скор. лост struva 3.50 i 50lv rabota.
          Fiat Bravo 1i6

          Коментар

          Working...
          X