Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 1.2 75 проблем с един маркуч.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 1.2 75 проблем с един маркуч.

    Става въпрос за едно тънко маркуче,черно на цвят,което се намира да гофрираният маркуч на резервоара.Като се наведа до гумата и ми мирише на бензин,там видях едно черно маркуче което си виси и не е вкарано никаде.Та въпросът ми е така ли трябва да е или се пъха някаде?Ако е нормално така,значи ми е спукан гофрираният маркуч и от там мирише.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    #2
    Дренажа на отвора за горивния резервоар- /СПОКО-така трябва да е...от него изтича водата при миене, дъжд и пр.
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Значи трябва да мирише от гофрираният маркуч.Мерси колега.
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        #4
        petio4528 написа:
        Значи трябва да мирише от гофрираният маркуч.Мерси колега.
        Това им е слабото място,особено ако колата е карана с по високи гуми и е претоварвана.Да не говорим ако е по-старичка меки пружини и стари амортесиори.Направо взимай от някоя морга целия комплект маркучи от капачката до прехода с пластмасовото продължание до резервоара,но пак ги поразтегни и огледай внимателно!

        Коментар


          #5
          Колеги някой знаели да ми обясни как се сменя този маркуч?На скоби ли се държи и гледам ,че към него вървят още два мисляче бяха маркуча и тях ли да ги сменям?Също така искам да попитам дали става да взема гърловина от другите модели например 1.1 1.2 60?
          ex. punto elx 1.2i
          Lancia Libra 1.6

          Коментар

          Working...
          X