Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем помогнете скорости пунто мк2 спортинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем помогнете скорости пунто мк2 спортинг

    като излзиах днеска нешто изпука при тръгване и неможах да вклуча на скорост и няма вкарване лоста си играе както си иска махнах акомулатора да стигна там до скоростие и кво да видя на жилото дето вклучва има едно пласмасово накрая сас пласмасова като цилиндърче самоче разделено на три и на него има резбра и една пласмасова гаика която се завива на металното на скоростите и тва дето е разделено на 3 се счупили зубчетата и искочила другата част кво да правя ся някои може ли да ми кже дали това са жилата или това накрая се продава отделно

    #2
    Същото стана и при мен на уното,лоста направо падна на една срана.Тази пластмаса се сменя,продават я в магазините за авточасти.Когато ми се случи на мен за да се прибера сложих всичко на мястото си и го хванах с една свинска опашка,така карах два дни без никви проблеми.Надявам се да говорим за едно и също нещо.

    Коментар


      #3
      разбрах го кво е жилото за задна скорост то има едно пласмасово накрая и ми сее чупило и ся го вързах сас тел за да може да си влизат скоростите и ше турся но незнам дали от мк1 и мк2 са еднакви жилата много шибано е направено

      Коментар

      Working...
      X