Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко трябва да гори Фиат Брава 1,6 16в 103к.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Братя газчеца си е работа.В момента градско 12-13 макс. извънградско с 10лв 100км и това с обикновенна газова.

    Коментар


      #32
      Re:

      juliantomov написа:
      Каквито и фокуси да правите, зимата в големия студ на къси разстояния 1,6 си гори кам 15, че и отгоре. Това е жалката истина. Не си човъркайте колите. Вече се замислиям за дизел. То с на бензин ти трябва лична бензиностанция.
      Споделям това мнение.1,6 до 2000 год. при къси преходи и в студено време е с голям разход.След смяна на софтуера от 2001 год със JAW4EF,и не само това а и други неща,разхода е значително намален.Винаги съм твърдял,че италианците са не добри софтуеристи,добри конструктори,много добри дизайнери и посредствени изпълнители.

      Коментар


        #33
        akoto13 написа:
        Братя газчеца си е работа.В момента градско 12-13 макс. извънградско с 10лв 100км и това с обикновенна газова.
        С газчица осирането е тотално.Не ти стига проблемите с бензина,а се натрисаш и на газчица.

        Коментар


          #34
          Три години я карам така пък не съм се усрал.Само каране над 50 хил.При една проста сметка съм икономисал поне един Фият.За неусиращите се им пожелавам да нямат проблеми, но и да не ревът че много горяла колата

          Коментар


            #35
            akoto13 написа:
            Братя газчеца си е работа.В момента градско 12-13 макс. извънградско с 10лв 100км и това с обикновенна газова.
            И аз колега съм на това мнение.Като заредя за 10лв. и изминавам около 90км. когато газта е 1,05лв. пък си направете сметка!Бутилката ми е 30л., но се пълни към 25-26л. и от Перник отивам до Монтана с тая газ и ми остава да не кажа около 5-6 литра!Минавам през Витиня, но от там е по-далече от колкото през Петрохан!Засичал съм, че от блока в Перник до мойто село пред къщата е 224 км.

            Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

            Коментар


              #36
              abe xora kvi sa teq koli kadeto vi gorqt po 10/20 na 100.moqtq e fiat brava imi gori po 6/7 izvan gradsko mn sam dovolen ot neqПравила на форума:1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. Модераторски екип на fiat-bg.org
              fgjrijhoththotjojotohohloho4johjot4ootho3gofnj7kyp

              Коментар

              Working...
              X