Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.2 бълва бял пушек

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 1.2 бълва бял пушек

    колеги не гори масло и антифриз а ат зад балва бяал пушек.... на газ и на бензин помогнетеМалко повече уважение към българския език и колегите във форума моля!Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: фиат пунто 1.2биал пу6ек

    pepstiv написа:
    колеги не гори масло и антифриз а ат зад балва бяал пушек.... на газ и на бензин помогнете
    Конденз. Повечето коли тези дни пушат - огледай се :D
    Fiat Marea 1.8 16V ELX

    Коментар


      #3
      Re: фиат пунто 1.2биал пу6ек

      pepstiv написа:
      заглавие: фиат пунто 1.2биал пу6екколеги не гори масло и антифриз а ат зад балва бяал пушек.... на газ и на бензин помогнете
      В превод на български: заглавие: "фиат пунто 1.2 бял пушек"текст: "колеги не гори масло и натифриз, а отзад бълва бял пушек"Съжалявам за спама, но самото заглавие отначало ме затрудни да го прочета, затова направих превода.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Моя фичо одеве като го запалих и изхвърли чернилка като някоя дизеларка.От какво може да е това ???
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          #5
          заради фичката :D
          Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP
          Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

          Коментар


            #6
            cs_aleksandar написа:
            Моя фичо одеве като го запалих и изхвърли чернилка като някоя дизеларка.От какво може да е това ???
            Задавил си го (ако си натискал газта)Черен пишек означава, че гори много бензин, а сив пушек масло.И моя фиат като е студено си пуши както и другите коли.
            _/''''''''''''''''''''''''\_
            //---------------\\
            [( )== //// ==( )]
            |_|'------------'|_| ....Punto

            Коментар


              #7
              колега няма да се плашиш предлопагам че говориш 4е много кади бял дим но не е нищо страшно това епросто пара о от гаста когато цчлата ти система се затопли пу6ака спира знам това защото иаз съм така карах я на би ауто и ми казаха че е просто пара от гаста се орпазува и на гази на бензоин 6е ти пу6и докато не се загрее цчлата система включително и ауспоха

              Коментар

              Working...
              X