Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много пуши

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много пуши

    zdraveite kolegi mnogo 6te vi byda blagodaren ako mi pomognete . karam fita tempra 1.6ie 94g. i mi se stuva 4e adski mnogo pu6i ot ot alspuha na 90garadusa i pu6i taka vse edno e studena razbira se kakto pove4eto koli i az karam na gaz no si msilq 4e tova ne e normalno ne mi se gubi nito masloto i nito antifriza i si mislq 4e e ili land sonda ili e katatali zator ako gre6a molq nakoi dami kaje ot kakvo moje da e blagodarqvi predvaritelno.Здравейте колеги,много ще ви бъда благодарен ако ми помогнете.Карам Фиат Темпра 1.6 ie 94год. и ми се струва че адски много пуши от ауспуха при 90 градуса и пуши така все едно е студена.Разбира се като повечето коли и аз карам на газ,но си мисля че това не е нормално.Нямам загуба на масло и антифриз,имам съмнения за ланда сонда или катализатор,ако някой може да ме насочи къде да търся причината.Благодаря предварително. 1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.)"Модераторски екип на fiat-bg.org"

    #2
    При работа на газ ламбдата не влияе.Катализатора не може да пуши според мен.На бензин ли пуши или на газ?Ако е на газ лошо,отива на маслени сегменти.

    Коментар


      #3
      какъв е "пушека"?бял или сивкав?ако е бял и нямаш загуба на антифриз - да не ти пука, нормално е...особено навън като е хладно
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        roko_ok написа:
        При работа на газ ламбдата не влияе.Катализатора не може да пуши според мен.На бензин ли пуши или на газ?Ако е на газ лошо,отива на маслени сегменти.
        На газ по-принцип пуши повече от колкото на бензин! Не бързай да плашиш колегата със сегменти. Нека първо той да каже какъв е цвета на пушека.
        Fiat Marea 1.8 16V ELX

        Коментар


          #5
          Да на газ пуши повече,отколкото на бензин,това е така.Колегата може да пробва първо на бензин дали пуши така и да сравни двете положения,за да се види при какъв вид гориво се проявява проблема.

          Коментар


            #6
            блабодаря за вниманието колеги дима е бял и се 4удя да ли не са свещите защото са турски, и на бензини нагаз си пуши и то много не мислч че е маслен сегмет защото неми гори масло и не губи компресия , компресията е 12 ат. изкамда кажа че то остуда нормално но колата държи температура 90 градуса и пак няма промяна.

            Коментар


              #7
              По-добре иди в сервиза на хит-ко да побаят малко!

              Коментар


                #8
                Колега,Хит Ко наистина казват,че е номер 1,а ти си от Ямбол,какво още чакаш,аз на твое място няма да се замислям и ще отида да ми кажат какво е на автомобилченцето

                Коментар

                Working...
                X