Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тракане на пунто 1.8 хгт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тракане на пунто 1.8 хгт

    имам питане дали някой е имал проблем с тракане на бензинов мотор като дизел да кажем и дали е на 100% от вариатора и има ли жероятност да е от нещо друго и ако някои е имал проблеми с това да ми даде някакво инфо за какво става вапрос
    punto hgt

    #2
    99.99% е вариатор. 100% само Онзи горе, може да каже.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Мойта като я взех беше малко по шумна, но след смяна на маслото поотихна, гледам, че и други колеги констатират същото, което пък ме навежда на мисълта, че можеби мотора така си работи
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Ц не работи така. Най-добре целия вариатор да се смени заедно с ремъци и ролки. А и в момента цените на вариаторите са на по-поносими цени.

          Коментар


            #6
            Забравих да кажа, че като смених ремъка и ролките също поотихна колата, но вариатор не съм сменявал
            punto HGT

            Коментар


              #7
              от вариаторчето е и не е никак малко пари ако за вас 5 стотака са малко нз и това е слабост на по новите мотори на италянките но все пак си заслужават всяка стотинка
              punto hgt

              Коментар


                #8
                Абе не са 5 стотака. Миналата година декември месец ми излезе 180лв. вариатора, смяната беше 120лв. ако не се лъжа. Единственото което се чува е пистовия ремък, че все не остава време и пари да го сменя и него.

                Коментар

                Working...
                X